eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 6.40€

Puidulakk 45 0.75 L

PUIDULAKK 45

KOKA LAKA IEKŠDARBIEM UN ĀRDARBIEM

 


Pielietošana

Logu rāmjiem, durvīm, grīdām, mēbeļu elementiem, laivām.

Īpašības

Ilgnoturīga uretānalkīda laka. Satur UV filtru, kas novērš dzeltēšanu saules gaismas ietekmē. Laka veido pārklājumu, kas ir izturīgs pret ūdens un sadzīves ķimikāliju iedarbību.

Matējuma pakāpe

Pusspīdīga

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (virsmas mitrumam zemākam par 20%). Virsma jāattīra no taukiem, putekļiem un netīrumiem. Jaunu, cietu koka virsmu noslaucīt ar vaitspirtu. Agrāk lakotu virsmu attīrīt no vecās lobošās lakas, noslīpēt līdz matējumam, atklātas virsmas nogruntēt ar lakas un vaitspirta maisījumu attiecībā 5:1. Virsmas, pakļautas atmosfēras ietekmei, apstrādāt ar līdzekli AURA BIOSTOP un nogruntēt ar šķaidītu laku.

Uzklāšana

Pirms izmantošanas laku rūpīgi samaisīt. Uzklāt laku uz virsmas 2-3 plānās kārtās. Rekomendējas viegla virsmas slīpēšana starp laku kārtu uzklāšanu. Tonētu laku ieteicams uzklāt tikai pirmajā kārtā.

Darba instrumenti

Ota, smidzinātājs, lakas lāpstiņa. Pēc darba beigām nomazgāt ar vaitspirtu.

Darba temepratūra

Virs 50 C, gaisa mitrums zemāks par 80%.

Saistviela

Uretānalkīds

Šķīdinātājs

Vaitspirts

Patēriņš

12-14 m2/ l

Žūšanas laiks

No putekļiem - 4 stundas, pilnīga izžūšana - 18 stundas pie temperatūras 200 un gaisa mitruma 50%. Atkārtotu lakošanu iepriekš slīpētai virsmai veikt pēc diennakts. Izturīga pret berzi pēc 2 nedēļām.

Blīvums

~ 0,9 kg / l

Sausais atlikums

~50%

Uzglabāšana

5 gadi cieši noslēgtā tarā vēsā vietā.

Tonēšana

ESKAROKOLOR sistēma.

Darba drošība

Satur rūpniecisko benzīn-šķīdinātāju, kobalta karboksilātu, metiletilketoksīmu. Var izraisīt alerģiju. Ugunsnedrošs. Atkārtota iedarbība var izraisīt ādas sausumu un sasprēgāšanu. Kaitīgs ūdens organismiem, var atstāt negatīvas sekas uz apkārtējo vidi. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no tvaiku ieelpošanas un līdzekļa nokļūšanas uz ādas. Strādāt labi vēdināmās telpās. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 600 g/L (2007)

500 g/L (2010)

Max saturs                                      500 g/L

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN