eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 22.05€

Windora 2.7 L

WINDOORA

ŪDENS BĀZES EMALJA LOGIEM UN DURVĪM

 


  • EKOLOĢISKA JAUNĀS ĢENERĀCIJAS EMALJA UZ ŪDENS BĀZES ALKĪDA PAMATA 

Pielietošana

Pusspīdīga uz ūdens bāzes alkīda emalja koka logu rāmju un norobežojumu, durvju, durvju aiļu, palodžu un citu jaunu un jau agrāk krāsotu koka virsmu, kā arī mēbeļu detaļu krāsošanai ārējos un iekšējos darbos. Ir piemērota arī gruntētu metāla virsmu krāsošanai iekštelpās.

Īpašības

Veido sniegbaltu, gludu un nodilumizturīgu virsmu. Dabai draudzīga.

Matējuma pakāpe

Pusspīdīga (60)

Pielietojums

Nekrāsotas virsmas. Attīrīt no putekļiem, netīrumiem, zāģu skaidām. Vietas, kuras skāris pelējums, notīrīt ar birsti vai skrāpi un apstrādāt ar BIOTOL. Visu krāsojamo koka virsmu pārklāt ar AURA BIOSTOP. Attīrīt virsmu no iespējamām sveķu paliekām, mezglu izejas vietām un tām apkārt, apstrādāt ar laku OKSAKRUNT. Metāliskās detaļas attīrīt no rūsas un gruntēt ar metāla krāsu ACCORD KRUNT.

Agrāk krāsotas virsmas. Notīrīt ar birsti, skrāpi vai fēnu no virsmas lobošo krāsu. Spēcīgi spīdīgās virsmas noslīpēt līdz matējumam. Stipri netīrās virsmas nomazgāt ar 3–5% % sodas šķīdumu. Vietas, kuras skāris pelējums, notīrīt ar birsti vai skrāpi un apstrādāt ar BIOTOL. Vecās sapujušās un tumšās detaļas nomainīt pret jaunām. Metāla virsmas attīrīt no rūsas un gruntēt ar metāla krāsu ACCORD KRUNT. Attīrītu koka virsmu pārklāj ar PINO PLUS, vienlaikus izvairoties no ‘’taukainas’’ plēves izveidošanās. Lūgums ievērot tehniskās pielietošanas instrukcijas visiem augstāk minētajiem produktiem.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt, nepieciešamības gadījumā šķaidīt ar ūdeni (ve vairāk kā 5%). Uzklāt 1-2 kārtas.

Darba instrumenti

Ota, rullītis. Pēc darba beigām noamzgāt ar ūdeni.

Uzklāšanas noteikumi

Krāsojamai virsmai jābūt tīrai un sausai (mitrums ne vairāk kā 20%), gaisa temperatūra 10-220 C un gaisa mitrums zemāks par 80%. Jāizvairās no krāsošanas augstā gaisa temperatūrā, kā arī virsmas pakļaušanu zem tiešiem saules stariem, tāpat lietus un miglas laikā.

Saistviela

Ūdens emulsijas alkīdsveķi

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

~6-10 m2/ l

Žūšanas laiks

Pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 80% līdz otrās kārtas uzklāšanai – ne mazāk kā 6 stundas; pilnīgai izžūšanai -10 stundas

Blīvums

~ 1,3 kg / l

Sausais atlikums

~55%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā pie temperatūras +5 - 300 C. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma, bžaes A un TR.

Utilizācija

Satur kobalta sāls 2 –etil-heksāna skābi. Var izraisīt alerģisku reakciju. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a)   150 g/L (2007)

 130 g/L (2010)

Max saturs                                  120 g/L

 

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN