eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 34.01€

Structura 10.6 kg

STRUCTURA

VIEGLAS STRUKTŪRAS KRĀSA

 


  • VIEGLI RADA VIRSMU AR DAŽĀDU STRUKTŪRU

Pielietošana

Krāsa sienu un griestu dekoratīvai apstrādei dzīvojamās telpās, birojos, veikalos, kāpņu telpās utt. Lieliski klāj kā jaunas, tā arī jau agrāk krāsotas, apmestas betona, gāzbetona, kokšķiedras un ģipša plātnes un mūrētas virsmas. Krāsoto virsmu var mitri tīrīt un tā ir, nemainot struktūru, pārkrāsojama.

Krāsotās virsmas izskats

Veido dekoratīvu, reljefa virsmu, šādi nosedzot mazākus nelīdzenumus. Krāsotas virsmas izskats atkarīgs no krāsošanas metodes.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai, tīrai un attaukotai. Virtuves griestus un sienas ieteicams nomazgāt ar 3-5% sodas šķīdumu, noskalot ar ūdeni un nosusināt. Ar eļļas vai emaljas krāsām agrāk krāsotas virsmas attīrīt no lobošā seguma, un notīrīt putekļus. Lielas nevienmērības, plaisas un caurumus aizdarīt ar piemērotu špakteli. Porainas un putekļainas virsmas pirms krāsošanas apstrādāt ar AQUASTOP.

Uzklāšana

Pirms uzklāšanas krāsu rūpīgi samaisīt. Lielu virsmu krāsošanai ar tonētu krāsu, samaisīt pietiekamu daudzumu krāsas vienā tarā. Pēc vēlēšanās krāsai var pievienot izsijātas smiltis, līdz 30% no krāsas apjoma. Nepieciešamo krāsas daudzumu uzklāt ar lāpstiņu un izdalīt uz virsmas laukumu apmēram 1m2 platumā. Pēc uzklāšanas 10 – 15 minūšu laikā var sākt veidot rievotu rakstu, izmantojot faktūrrulīti, zobaino špakteļlāpstiņu u.tml. Šķaidot krāsu ar ūdeni tekstūra izveidojas gludāka, savukārt pievienojot smiltis – raupjāka. Pēdējā gadījumā seguma biezums var palielināties.

Darba instrumenti

Špakteļlāpstiņa, dažādi faktūrrulīši. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Saistviela

Akrilāts

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 7%

Patēriņš

~1-2 m2/ l

Žūšanas laiks

6 - 24 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 1,2 kg / l

Sausais atlikums

~70%

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

Ūdens bāzes krāsu pastas, ESKAROCOLOR sistēma, A bāze. Nokrāsa var atšķirties no standarta.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN