eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 9.25€

Aura Mattlateks 2.5 L

AURA MATTLATEX                                        

MAZGĀJAMA KRĀSA GRIESTIEM UN SIENĀM

 

  • AUGSTVĒRTĪGA, BALTA, MATĒTA ŪDENS EMULSIJAS KRĀSA SIENĀM UN GRIESTIEM
  • PIEMĪT LABA SEGTSPĒJA UN VIEGLI UZKLĀJAS
  • EKONOMISKS PATĒRIŅŠ
  • ĀTRI ŽŪST
  • PĒC IZŽŪŠANAS VEIDO VIENVEIDĪGU, MATĒTU PĀRKLĀJUMU, NOTURĪGA PIE MAZGĀŠANAS
  • TONĒJAS UZ MAŠĪNAS UN AR ROKĀM

Pielietošana

Balta, matēta ūdens emulsijas krāsa, var uzklāt iekštelpās uz jaunām vai agrāk krāsotām ūdens emulsijas krāsām, minerāla pamata – betona, silikātķieģeļiem, apmestām vai aizšpaktelētām virsmām, kā arī ģipškartona, koksnes materiāliem, stikla tapetēm u.c.

Īpašības

Piemīt augsta adhēzija (pielipšana pie pamata), labi nosedz, ātri žūst, veido virsmu, kas noturīga un droša pret mazgāšanu. Rekomendē priekš griestiem un sienām, dzīvojamo telpu un biroju iekšpusē. Krāsa ir tvaika caurlaidīga, un netraucē virsmai dabiski elpot.

Matējuma pakāpe

Matēta

Pielietojums

Krāsojamai virsmai ir jābūt sausai, attīrītai no putekļiem, taukainiem traipiem un citiem netīrumiem. Stipri netīru virsmu ieteicams nomazgāt ar 3-5% sodas šķīdumu, noskalot ar ūdeni un nosusināt. Ar eļļas vai emaljas krāsām agrāk krāsotas virsmas attīrīt no krāsas atlikuma, izmantojot smilšpapīru un pēc tam notīrot putekļus. No vecā krīta atbrīvoties pilnībā. Nevienmērības, plaisas un bedres aizklāt ar akrila špakteli. Krāsojamo virsmu rekomendē apstrādāt ar TM Aura vai TM Eskaro akrila grunti.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt, uzklāt 1-2 kārtas. Priekš gruntēšanas krāsu ieteicams atšķaidīt ar ūdeni, ne vairāk, kā 10% pēc apjoma. Otro kārtu uzklāt bez atšķaidīšanas. Darbus jāveic pie darba temperatūras, ne zemākas kā +50 C un ne augstākas kā 300 C. Otro krāsas kārtu uzklāt 2-3 stundas pēc pirmās kārtas uzklāšanas.

Darba instrumenti

Otiņa, rullītis, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 50 C

Saistviela

Polimēra akrils

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 10%

Patēriņš

~6-8 m2/ l

Žūšanas laiks

2 – 3 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 65%. Žūšanas laiks attiecīgi palielinās, ja temperatūra ir zemāka kā 200C.

Blīvums

 

Sausais atlikums

 

Uzglabāšana

18 mēneši cieši noslēgtā tarā, vēsā vietā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma, Aura toņpastas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

 

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN