eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 10.24€

Aura Mastare 4.5 L

AURA MASTARE

DZIĻI MATĒTA KRĀSA SIENĀM UN GRIESTIEM

 


Pielietošana

Balta,  dziļi matēta ūdens emulsijas krāsa, kas paredzēta krāsošanai uz jaunām vai agrāk krāsotām ūdens emulsijas krāsām, minerālām virsmām – betona, silikāt ķieģeļiem, nošpaktelētām vai apmestām virsmām, kā arī uz ģipškartona vidēji mitrās telpās.

Īpašības

Augsta segtspēja un adhēzija uz virsmas, laba noturība pret sauso berzi, laba tvaika caurlaidība. Rekomendējas griestiem un sienām, biroju un dzīvojamo platību iekštelpās. Krāsa nesatur lidojošos organiskos šķīdinātājus, un ļauj virsmai brīvi elpot.

Matējuma pakāpe

Dziļi matēta

Virsmas sagatavošana

Pirms krāsošanas virsmu notīrīt no putekļiem, krīta un kaļķa baltumiem, nedrošām špaktelējuma atliekām, eļļas, bituma un citiem netīrumiem. Nedrošās un netīrās virsmas notīrīt ar metālisku birsti vai špakteļlāpstiņu, un atbrīvot no putekļiem. Esošos dziļos virsmas defektus (plaisas, bedres) jāizlīdzina ar akrila špakteli, porainās un putekļainās virsmas pirmatnēji rekomendējam apstrādāt ar ūdens emulsijas akrila grunti no TM Eskaro.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt, uzklāt ar otu, rullīti vai smidzinātaju vienā vai divās kārtās. Darbus jāveic apkārtējās telpas temperatūrā. Pamatnes temperatūrai jābūt ne zemākai par +50C un ne lielākai kā +300C. Otrā krāsas kārta jāuzklāj ne ātrāk kā 2 stundas pēc pirmās kārtas uzklāšanas. Virsma iegūst baltumu pēc krāsas nožūšanas.

Darba instrumenti

Otiņa, rullītis, smidzinātājs - pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 50 C

Saistviela

 

Šķīdinātājs

 

Patēriņš

~5-6 m2/ l

Žūšanas laiks

1-2 stundas, pie temperatūras 200C  un gaisa mitruma 65%. Ja temperatūra ir zemāka – žūšanas laiks paildzinās.

Uzglabāšana

18 mēneši noslēgtā, nesabojātā oriģinālā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma TM Aura pigmentu pastas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 30 g/L (2010)

Max saturs                                30 g/L

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN