eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 11.38€

Aura Aquastop Wood 1 L

AURA AQUASTOP WOOD                                       

HIDROFOBIZĀTORS KOKA VIRSMĀM

 


  • SATUR BIŠU VASKU
  • RADA ŪDENS ATGRŪDOŠU EFEKTU
  • ATVIEGLO VIRSMAS ATJAUNINĀŠANU

Nozīmīgums

AURA AQUASTOP WOOD –ūdenī šķaidāms koncentrāta sastāvs, ar naturāla bišu vaska un sisntētisku emalju saturu, lai aizsargātu koksni no ūdens kaitīgās iedarbības. Atvieglo atgrūšanu no lietus lāsēm („lietussarga” efekts) un samazina ūdens iesūkšanos koksnē. Apstrādāta virsma nozīmīgi mazākā pakāpē pakļauta sēnīšu, pelējuma un ūdens augu iedarbībai, vieglāk tīrāma no netīrumiem, regulāri apstrādājot ilgāk saglabā patīkamu ārējo izskatu.  Koka virsmas krāsa un tekstūra apstrādājot kļūst spilgtāka un piesātinātāka.

Pielietošana

Paredzēta jaunu nekrāsotu koka virsmu izgatavojumu un konstrukciju apstrādei, kā arī ekspluatācijā bijušu virsmu atjaunošanai, agrāk piesūcinātam kā ar alkīda, tā arī ūdensšķaidāmu stiklojuma sastāvu. Pielieto terasēm, dēļojumam, norobežojumiem, ēku iekšējā un ārējā apšuvuma detaļās, koka izgatavojumi u.c. Īpaši ieteicami ēvelētas koksnes apstrādei.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt nebojātai, sausai (mitrums mazāk par 20%) un rūpīgi attīrītai no netīrumiem, putekļiem, taukiem un bio-kaitējuma pēdām. Uzmanību! Aura Aquastop Wood ir koksnes kopšanas līdzeklis. Koksnei, kas tiek ekspluatēta nepateicīgos laika apstākļos, jābūt apstrādātai ar piemērotu aizsarglīdzekli.

Uzklāšana

Sastāvu rūpīgi samaisīt. Pirms lietošanas atšķaidīt ar ūdeni. Maksimālā šķaidīšanas pakāpe – līdz 1:5. Sastāvu uzklāt pie temperatūras virs +50C ar mīkstu, otu, lupatu vai sūkli, rūpīgi ieberžot virsmā. Uzklāt sastāvu vienmērīgi gar šķiedrām, lai nepieļautu nenoklātus laukumus. Virsmas, kas pakļautas atmosfēras iedarbībai visu gadu, rekomendējas apstrādāt regulāri – 2-3 reizes gadā, lai saglabātu ūdens atgrūšanas efektu.

Darba instrumentu tīrīšana,šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

~ 6-10 m2/ l

Žūšanas laiks

1-2 stundas stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 1,0 g / cm3

Cietvielu saturs

~20%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā.

Piesardzības pasākumi

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN