eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 5.26€

Aura Top Wood 0.75 L

AURA TOP WOOD                                       

KOKSNES AIZSARDZĪBAS LĪDZEKLIS

 


  • RŪPĒJAS PAR VĒRTĪGĀM KOKSNES SUGĀM
  • RADA ŪDENS ATGRŪDOŠU BARJERU PORĀS
  • LIELISKI IZCEĻ KOKA DABISKO SKAISTUMU
  • TONĒJAMA 60 KRĀSĀS

 

Nozīmīgums

AURA TOP WOOD – uz naturālas lineļļas bāzes līdzeklis koka virsmu aizsardzībai un apkopei ārējos darbos. Piemērojas zem spiediena mērcētai un termiski apstrādātai koksnei, virsmām no cietas (lapu) un vērtīgas koksnes sugas, tāpat arī neapstrādātas virsmas no visām koksnes sugām. Sastāvs dziļi iesūcas, radot ūdens atgrūdošu barjeru koka porās un kapilāros. Virsma, kas apstrādāta ar Aura Top Wood, iegūst efektīvu dekoratīvu izskatu un spēju stāties pretī kaitīgām atmosfēras iedarbībām.

Pielietošana

Sastāvs paredzēts koka izgatavojumu un konstrukciju apstrādei: dārza mēbeles, durvis, terase, sētas, kāpnes u.c., tāpat arī koka apšuves dēļiem, kokmateriāliem un baļķiem.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (mitrums mazāk par 20%) un rūpīgi attīrītai no netīrumiem, putekļiem un taukiem. No agrāk krāsotām virsmām notīrīt ar birsti, skrāpi vai fēnu visu veco krāsu. Puvušos dēļus nomainīt pret jauniem. Tumsnējošās vietas notīrīt ar birsti, skrāpi vai smilšpapīru.  Lai gruntētu neuzsūcošas koksnes, ieteicams izmantot Aura Biostop sastāvu.

Uzklāšana

Sastāvu samaisīt un uzklāt 2-3 kārtās ar otu vai sūkli ar starpposmu žāvēšanu. Sastāvu uzklāt vienmērīgi, lai neveidotos neapstrādātas vietas. Īpaši rūpīgi apstrādāt galus. Krāsojot virsmas, kas agrāk apstrādātas ar koksnes aizsardzības līdzkeļiem, rekomendējas izvēlēties tādu pašu vai līdzīgu toni. Virsmas, kas pakļautas atmosfēras iedabībai visu gadu, ieteicams apstrādāt katru gadu.

Darba instrumentu tīrīšana

Vaitspirts

Patēriņš

~ 6-10 m2/ l

Žūšanas laiks

5-10 stundas stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 0,85 g / cm3

Cietvielu saturs

~30%

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma.

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā.

Piesardzības pasākumi

Ugunsnedrošs. Kaitīgs. Norijot var izraisīt plaušu kaitējumu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera, putu CO2 ugunsdzēšamos, neizmantot ūdeni. Norīšanas gadījumā neizraisīt vemšanu, nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot produkta taru vai etiķeti. Neliet kanalizācijā.

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN