eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 19.92€

Titan Primer 5 L

TITAN PRIMER                                         

GRUNTSKRĀSA SIENĀM UN GRIESTIEM

 


Pielietošana

Piemērota jaunu un iepriekš krāsotu betona, apmestu, ķieģeļu, špaktelētu, tapešu, ģipškartona, gruntētu kokskaidu un kokšķiedru plātņu virsmu krāsošanai. Sienas un griesti sausās un mitrās telpās (guļamistabas, virtuves, vannas istabas, dzīvojamās istabas, priekšnami, biroji, skolas, noliktavas, sabiedriskās telpas u.c.)

Īpašības

Pilnīgi matēta ūdens bāzes akrilāta gruntskrāsa iekšdarbiem. Izturīga pret īslaicīgu sadzīves ķīmijas iedarbību un vājiem šķīdinātājiem (lakbenzīnu).

Matējuma pakāpe

Pilnīgi matēta

Virsmas sagatavošana

Iepriekš nekrāsotai virsmai no virsmas notīrīt putekļus un citus netīrumus. Virsmu nošpaktelēt ar piemērotu špakteļmasu, noslīpēt un notīrīt slīpēšanas putekļus. Metāla virsmas nogruntēt ar atbilstošu metāla gruntskrāsu. Iepriekš krāsotai virsmai notīrīt atlupušo krāsu, virsmu nomazgāt un nožāvēt. Cietas, spīdīgas virsmas noslīpēt līdz matējumam un notīrīt putekļus. Plaisas un nelīdzenās virsmas nošpaktelēt ar piemērotu špakteļmasu, noslīpēt un notīrīt putekļus.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt, uzklāt 1-2 kārtas ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Krāsojamai virsmai jābūt tīrai un sausai, gaisa temperatūrai jābūt virs +50 un gaisa relatīvajam mitrumam zem 80%. Nepieciešamības gadījumā krāsu atšķaidīt ar ūdeni, līdz 10% pēc tilpuma. Krāsošanas laikā izvairītites no caurvēja un augstas gaisa temperatūras. Pēc krāsošanas nepakļaut virsmu stiprai slodzei, galējo cietību un noturību pret nodilumu krāsa iegūst aptuveni pēc mēneša.

Darba instrumenti

Rullītis, ota, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 50 C

Saistviela

Kopolimērs

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 10%

Patēriņš

Gluda virsma – 7 - 9 m2/ l

Poraina un nelīdzena virsma – 5 - 8 m2/ l

Žūšanas laiks

No putekļiem 0,5 stundas, pārkrāsošanai -1-2 stundas pie temperatūras 230  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 1,3 kg / l

Sausais atlikums

~32%

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 30 g/L (2010)

Max saturs                                30 g/L

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN