eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 2.13€

Aura Unigrunt Kraft 1 L

AURA UNIGRUNT KRAFT

UNIVERSĀLĀ NOSTIPRINOŠĀ DZIĻUMGRUNTS

 


Pielietošana

Akrila grunts paredzēta porainu, mitrumjūtīgu, nevienmērīgi iesūcošo virsmu gruntēšanai pirms krāsošanas ar lateksa krāsām, pirms flīzēšanas ar keramiskajam flīzēm, pirms tapešu līmēšanas, špaktelēšanas, pirms pašizlīdzinošo grīdas masu sagatavošanas, kā arī fasādes gruntēšanai pirms krāsošanas ar lateksa krāsām. Apstrādājamās virsmas: ģipškartona plāksnes, betons, gāzbetons, apmetums, ķieģelis, DSP. Grunts pielietojama kā modificēta piedeva cementa un dzēsto kaļķu celtniecības maisījumu sagatavošanā.

Īpašības

Dziļi iesūcas un nostiprina vājās pamatnes. Samazina ūdens iesūkšanos. Palielina apdares materiālu saķeri ar pamatni. Palielina virskārtas izturību. Samazina un izlīdzina virsmas iesūkšanās spēju, samazinot nākošās kārtas patēriņu. Īpaši efektīvs kā modificēta piedeva pie cementa un dzēsto kaļķu maisījumiem, špaktelēšanas, apmešanas, kā arī pirms flīzēšanas pamata sagatavošanai. Pie celtniecības materiālu atšķaidīšanas Aura Unigrund Kraft lietot ūdens vietā. Laba tvaika caurlaidība, bez smakas. Paredzēta iekšdarbiem un ārdarbiem.

Virsmas sagatavošana

Virsmai jābūt sausai un izturīgai, bez redzamiem bojājumiem. Pirms grunts uzklāšanas virsma jāattīra no veciem, krāsas atlikumiem, putekļiem, taukiem un citām vielām, kas samazina virsmas adhēziju.

Uzklāšana

Pirms uzklāšanas samaisīt, neatšķaidīt. Atkarībā no virsmas stāvokļa grunti rekomendējas uzklāt 1-2 kārtās ar otiņu vai rullīti. Ļoti porainās virsmas jāapstrādā ne mazāk kā divas reizes „slapjš un slapja”. Minimālajai darba temperatūrai jābūt +100C. Pie šķaidīšanas celtniecības maisījumos Aura Unigrund Kraft lieto arī tīrā veidā, kā ūdens aizvietotāju.

Darba instrumenti

Rullītis, ota. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Saistviela

Akrils

Patēriņš

~ 8-10 m2/ l

Žūšanas laiks

2-6 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā pie temperatūras ne zemāk kā +50C un ne augstāk kā +350C. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Pie nokļūšanas gadījuma acīs mazgāt ar lielu daudzumu ūdens, vajadzības gadījumā griezties pie ārsta. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 30 g/L (2010)

Max saturs                                30 g/L

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN