eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 5.41€

Aura Lasur 0.7 L

AURA LASUR                                        

DEKORATĪVS NODILUMIZTURĪGS AIZSARGLĪDZEKLIS KOKAM

 


  • ILGMŪŽIGA AIZSARDZĪBA AR UV FILTRU NO IZDEGŠANAS UN TUMSNĒŠANAS
  • PRETOŠANĀŠ SPĒJA IZBALĒŠANAI UN ŪDENS ATGRŪDOŠAS BARJERAS IZVEIDE KOKSNES ŠĶIEDRĀS
  • ELASTĪGAIS BIEZĀS KĀRTAS SEGUMS SAGLABĀ DABIGO KOKSNES FAKTŪRU
  • TOŅA IZVĒLE: BEZKRĀSAINS, PURENE, OREGONS, PRIEDE, OZOLS, TĪKKOKS, MAHAGONS, RIEKSTKOKS, PALISANDRS

Nozīmīgums

AURA LASUR – beigu segums, uz alkīda sveķu pamata, ilgstošai aizsardzībai un dekoratīvai koksnes apdarei. Uz virsmas rada biezas kārtas elastīgu segumu, kam piemīt augsta spēja pret izbalēšanu. Satur ūdens atgrūdošus un UV absorbējošus materiālus, kas nodrošina augstu pakāpi koksnes aizsardzībā, ekspluatējošus nelabvēlīgos laika apstākļos. Sastāvs ir ērts lietošanai: nenotek no otas, neveido piles uz vertikālas virsmas, izceļ koksnes faktūru un ilgu laiku saglabā dekoratīvas īpašības.

Pielietošana

Izmanto dažādu šķirņu koksnes apstrādei. Pateicoties tam, ka šis līdzeklis nesatur biocīdus, to var pielietot kā iekšējos, tā arī ārējos darbos. Līdzeklis paredzēts koka izgatavojumu un konstrukciju apstrādei, DSP, saplāksnim, finierim. Var piemērot virsmām, kuras agrāk apstrādātas ar linsēklu eļļu, bet nevar pieļaut nepārtrauktas lineļļas kārtas. Lai piedotu virsmai pilnīgu ūdens noturību un papildus aizsardzību pret bioloģiskajiem kaitējumiem, izmantot profesionālu piedevu AURA Effect A.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (mitrums mazāk par 20%) un rūpīgi attīrītai no netīrumiem, putekļiem un taukiem. No agrāk krāsotām virsmām notīrīt ar birsti, skrāpi vai fēnu visu veco krāsu. Puvušos dēļus nomainīt pret jauniem. Tumsnējošās vietas notīrīt. Gruntēšanai ārdarbos izmantot sastāvu AURA Biostop.

Uzklāšana

Sastāvu pirms lietošanas samaisīt. Uzklāt 2 kārtās ar otu Īpaši rūpīgi apstrādāt galus. Virsmu apstrādei, kas agrāk krāsotas ar krāsainiem koksnes aizsardzības līdzekļiem, rekomendējas izvēlēties tādu pašu vai līdzīgu nokrāsu. 

Darba instrumentu tīrīšana,šķīdinātājs

Vaitspirts, terpentīns

Patēriņš

Zāģēta virsma – 5-9 m2/ l

Ēvelēta virsma – 10-14 m2/ l

Žūšanas laiks

12-24 stundas stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 0,9 g / cm3

Cietvielu saturs

~45%

Uzglabāšana

5 gadi cieši noslēgtā tarā.

Piesardzības pasākumi

Ugunsnedrošs. Kairinošs. Saskaroties ar ādu var izraisīt jūtīgumu (alerģiju). Atkārtota lietošana var izraisīt ādas sausumu un sasprēgāšanu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera, putu CO2 ugunsdzēšamos, neizmantot ūdeni. Nēsāt piemērotus aizsargcimdus. Norīšanas gadījumā neizraisīt vemšanu, nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot produkta taru vai etiķeti.

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN