eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 4.48€

Aura Balance 0.7 L

AURA BALANCE                                        

DEKORATĪVS KLASISKS AIZSARGLĪDZEKLIS KOKAM

 


  • DROŠA AIZSARDZĪBA NO ATMOSFĒRAS IEDARBĪBAS
  • IESPĒJAMS LIETOT UZ VIRSMĀM, KRĀSOTĀM AR LINSĒKLU EĻĻU VAI CITIEM KOKA AIZSARGLĪDZEKĻIEM
  • IZEĻ KOKA VIRSMAS TEKSTŪRU
  • TOŅA IZVĒLE: BEZKRĀSAINS, PURENE, OREGONS, PRIEDE, OZOLS, TĪKKOKS, MAHAGONS, RIEKSTKOKS, PALISANDRS

Nozīmīgums

AURA BALANCE – sastāva pamatā ir alkīda sveķi, aizsardzībai un dekoratīvai koka virsmu apdarei. Piemīt laba iesūkšanās spēja, piešķir virsmai ilgmūžīgu dekoratīvu caurspīdīgu kārtu, izceļot koksnes tekstūru. Aura Balance segums uzticīgi aizsargā virsmu no atmosfēras iedarbības. Apstrādājot koksni, ekspluatējošu nelabvēlīgos laika apstākļos, seguma pilnīgai mitrumizturības iegūšanai un aizsardzībai pret biokaitējumiem rekomendējas izmatot profesionālo piedevu AURA Effect A.

Pielietošana

Līdzeklis paredzēts koka izgatavojumu un konstrukciju apstrādei, DSP, saplāksnim, finierim ārdarbos un iekšdarbos. Aura Balance sastāvā izmanto attīrītus šķīdinātājus ar vāju smaržu. Var piemērot virsmām, kuras agrāk apstrādātas ar linsēklu eļļu, bet nevar pieļaut nepārtrauktas lineļļas kārtas. Grīdu apstrādei var piemērot tikai kā beigu kārtas nodilumizturīgo laku.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (mitrums mazāk par 20%) un rūpīgi attīrītai no netīrumiem, putekļiem un taukiem. No agrāk krāsotām virsmām notīrīt ar birsti, skrāpi vai fēnu visu veco krāsu. Puvušos dēļus nomainīt pret jauniem. Tumsnējošās vietas notīrīt. Gruntēšanai ārdarbos izmantot sastāvu AURA Biostop.

Uzklāšana

Sastāvu pirms lietošanas samaisīt. Uzklāt 2 kārtās ar otu Īpaši rūpīgi apstrādāt galus. Virsmu apstrādei, kas agrāk krāsotas ar krāsainiem koksnes aizsardzības līdzekļiem, rekomendējas izvēlēties tādu pašu vai līdzīgu nokrāsu. 

Darba instrumentu tīrīšana,šķīdinātājs

Vaitspirts, terpentīns

Patēriņš

Zāģēta virsma – 5-9 m2/ l

Ēvelēta virsma – 10-14 m2/ l

Žūšanas laiks

12-24 stundas stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 0,8 g / cm3

Cietvielu saturs

~25%

Uzglabāšana

5 gadi cieši noslēgtā tarā.

Piesardzības pasākumi

Ugunsnedrošs. Kaitīgs. Norijot var izraisīt plaušu kaitējumu. Atkārtota lietošana var izraisīt ādas sausumu un sasprēgāšanu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera, putu CO2 ugunsdzēšamos, neizmantot ūdeni. Norīšanas gadījumā neizraisīt vemšanu, nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot produkta taru vai etiķeti.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN