eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 5.69€

Aura Wood Cleaner 1 L

AURA WOOD CLEANER                                        

TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS AR BALINĀŠANAS EFEKTU

 


  • PIEMĪT DEZINFICĒJOŠAS ĪPAŠĪBAS
  • EFEKTĪVI NOTĪRA PELĒJUMUS UN ZILĒJUMUS

Nozīmīgums

AURA WOOD CLEANER – sastāva pamatā nātrija hipohlorīts, paredzēts balināšanai un attīrīšanai no netīrumiem, zilējuma un pelējuma koka fasādēs, žogos, durvīs, dārza mēbelēs un citās koka virsmās. Der arī minerālvirsmu tīrīšanai. Paredzēts iekšdarbiem un ārdarbiem.

Virsmas sagatavošana

Pirms izmantošanas izolēt stikla, alumīnija un citas metāliskās detaļas. Ja tuvumā atrodas augi, ziedi, dārzu kultūras, zāle un krūmiņi, tos der aizklāt ar polietēna plēvi. Virsmas, smagi skartas ar mikrofloras izplatīšanos, pirms apstrādāšanas ieteicams apstrādāt ar skrāpi, birsti. u.c., cenšoties nepieļaut neskartās virsmas inficēšanos. Virsmas, kā arī paša līdzekļa temperatūra nedrīkst būt mazāka par 50C. Lai notīrītu viegli netīru virsmu, līdzekli var atšķaidīt ar ūdeni uz 20%. Stipri netīru virsmu tīrīšanai izmantot nešķaidītu līdzekli.

Uzklāšana

Wood Cleaner uz tīrāmās virsmas uzklāt ar sūkli vai birsti, lielām virsmām ar smidzinātāju. Uz vertikālām virsmām līdzekli uzklāt no lejas uz augšu. Ļaut līdzeklim 15-20 minūtes iedarboties uz virsmas, pēc tam to rūpīgi nomazgāt ar ūdeni. Nepieciešamības gadījumā tīrīšanu atkārtot.  Pirms pēdējās krāsošanas virsmai jābūt rūpīgi nosusinātai un noturētai 5-7 dienas.Atkārtotas bioloģiskas infekcijas profilaksei rekomendējas virsmu apstrādāt ar līdzekli Biotol vai Biotol Spray.

Darba instrumentu tīrīšana

Ūdens

Patēriņš

~5-15 m2/ l

Blīvums

~ 1 g / cm3

Uzglabāšana

1 gads cieši noslēgtā tarā pie temperatūras  +300C. Sargāt no sasalšanas.

Piesardzības pasākumi

Kairinošs. Satu nātrija hipohlorītu, aktīvo hloru 5-10%. Saskaroties ar skābi izdalās indīga gāza. Kairina acis un ādu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Iekļūšanas gadījumā acīs, tās izskalot ar lielu daudzumu ūdeni un nekavējoties doetie pie ārsta. Norīšanas gadījumā nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot produkta taru vai etiķeti. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus un taru jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

 

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN