eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 5.69€

Aura Terrace 0.7 L

AURA TERRACE                                        

EĻĻA KOKA GRĪDĀM

 


  • AIZSARGĀ KOKSNI NO ATMOSFĒRAS IEDARBĪBAS UN NOVĒRŠ PELĒJUMA IZPLEŠANOS
  • TONĒJAMA 60 KRĀSĀS

Nozīmīgums

AURA TERRACE – sastāva pamatā ir naturāla tungas koka un linsēklu eļļa, aizsardzībai un dekoratīvai apdarei ārdarbu koku virsmām. Piemērojas zem spiediena pakļautām eļļainām vai  mitrām koka virsmām, tāpat neapstrādātām visu veidu koksnēm. Virsma, kas apstrādāta ar AURA TERRACE, iegūst efektīvu dekoratīvu izskatu, izturību pret plaisāšanu un spēju novērst pelējuma izplešanos. Tonējas pēc ESKAROCOLOR sistēmas.

Pielietošana

Sastāvs ir piemērots koka izstrādājumu un konstrukciju apstrādāšanai: terase, grīda, tiltiņi un citas horizontālas virsmas, tāpat arī margas, kāpnes, žogs u.c. Īpaši ieteicams ēvelētām virsmām. Neizmantot krāsotām virsmām.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (mitrums mazāk par 20%) un rūpīgi attīrītai no netīrumiem, putekļiem un taukiem, tāpat nedrīkst būt pakļautas sēnītes infekcijai. Koksnes tīrīšanai un balināšanai izmantot līdzekli AURA Wood Cleaner. Tumsnējās virsmas vietas notīrīt, sapuvušos dēļus nomainīt. No agrāk krāsotām virsmām notīrīt visu veco krāsu. Jaunās vai no vecās krāsas attīrītās koksnes virsmas gruntēšanai izmantot līdzekli AURA Biostop vai AURA Protect. Mitrināšanai zem spiediena, koksnei jābūt izturētai zem spiediena ne mazāk kā 6 mēnešus. Metāliskās detaļas sargāt no rūsas.

Uzklāšana

Sastāvu pirms lietošanas samaisīt. Uzklāt 1-2 kārtās ar otu vai sūkli pie temperatūras ne zemāk kā +50C un gaisa mitruma zemāk par 80%. Uzklāt līdzekli vienmērīgi no malas līdz malai, caur koksnes šķiedrām, nepieļaujot neapklātas vietas un šuves. Nākamo kārtu uzklāt pēc tam, kad eļļa iesūkusies koksnē. Neuzsūkto eļļu notīrīt ar lupatu. Īpaši rūpīgi apstrādāt galus. Pirms grīdas uzstādīšanas rekomendējas apstrādāt arī virsmas otru pusi. Virsmas, kuras pakļautas atmosfēras ietekmei visu gadu, Rekomendējas apstrādāt katru gadu. Normālos apstākļos apstrādātā virsmu galīgo nodilumizturību iegūst aptuveni nedēļu pēc sastāva uzklāšanas.

Darba instrumentu tīrīšana

Vaitspirts

Patēriņš

~9-12 m2/ l

Žūšanas laiks

5-10 stundas stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 0,8 g / cm3

Cietvielu saturs

~30%

Uzglabāšana

5 gadi cieši noslēgtā tarā pie temperatūras -20 līdz +300C

Piesardzības pasākumi

Ugunsnedrošs. Satur smago rūpniecību hidrogenēto benzīnšķīdinātāju, tolilfluanīdu, metiletilketoksīmu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Atkārtota lietošana var izraisīt ādas sausumu un sasprēgāšanu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no tvaiku ieelpošanas, nokļūšanas uz ādas. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera, putu CO2 ugunsdzēšamos, neizmantot ūdeni. Norīšanas gadījumā nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot produkta taru vai etiķeti. Darbu veikt labi vēdināmās telpās. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus un taru jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 700 g/L (2010)

Max saturs                                700 g/L

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN