eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 2.63€

Seinaliim 1 L

SEINALIIM

LĪME SIENU SEGUMIEM

 


Pielietošana

Paredzēta stiklaudumu, tekstila un vinila tapešu, tāpat ruļļveida materiālu segumu uz uzsūcošas vai krāsotas virsmas pielīmēšanai sausās telpās. Nav paredzēta plastmasas materiālu līmēšanai.

Īpašības

Līmei piemīt laba sākuma salīmēšanas īpašība. Izžūšanas laikā veido caurspīdīgu līmes šuvi. Satur pretpelējuma piedevu.

Virsmas sagatavošana

Apstrādāmajai virsmai jābūt cietai, sausai, attīrītai no taukiem un putekļiem. Porainas virsmas nogruntēt ar mitrumizolatoru AQUASTOP vai līmi, atšķaidītu ar ūdeni (4:1). Krāsotas virsmas noslīpēt līdz matējumam, putekļus rūpīgi notīrīt. Virsmas izlīdzināšanai rekomendējas izmantot  mitrumizturīgo špakteli AQUA FILLER.

Uzklāšana

Līmi samaisīt. Uzklāt uz līmejamās virsmas ar rullīti, zobšpakteļlāpstiņu vai tapešu otu 1-2 paneļu platumā. Vai uzklāt līmi seguma otrā pusē, sadalot pa paneli no vidus līdz malām. Jebkurā gadījumā jāvadās pēc seguma izgatavotāja instrukcijas.  Segumu pielīmēt ar mitrās līmēšanas metodi. Līmes pēdas nekavējoties novākt ar mitru lupatu. Uzklāšanas laiks: porainai virsmai – 5-10 minūtes krāsotai virsmai – ne vairāk kā 15 minūtes.

Atklātai izturēšanai (pēc līmes uzklāšanas): porainai virsmai - pielīmēt uzreiz, krāsotai virsmai 10-15 minūtēs. Krāsot virsmu ne ātrāk kā pēc 24 stundām pēc pielīmēšanas.

Darba instrumenti

Ota, rullītis, špakteļlāstiņa. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni. Sakaltušo līmi notīrīt mehāniski.

Darba temepratūra

Telpas temperatūrai, līmējamai virsmai, materiālam un līmei jābūt vienādai temperatūrai un ne mazākai kā 150 C, gaisa mitrums – ne vairāk par 85%. Žūšanas laikā izvairīties no caurvēja.

Saistviela

PVA

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

~3-5 m2/ l

Žūšanas laiks

~24 stundas

Blīvums

~ 1,1 kg / l

Sausais atlikums

~15%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN