eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 6.40€

Time + 0.3 L

TIME +

LĪDZEKLIS KRĀSU ŽŪŠANAS LAIKA PAILDZINĀŠANAI

                                                                                      

Pielietošana, īpašības

Līdzeklis TIME + paredzēts  ūdens dispersijas krāsu žūšanas laika pagarināšanai iekšējos darbos. TIME+ pievienošana krāsai palēlina ūdens iztvaikošanu no krāsas slāņa, ar ko manāmi pagarinās krāsas žūšanas laiks. Tas dod krāsotājam vairāk laika krāsas slāņa izlīdzināšanai lielas platības krāsošanā un galarezultātā ļauj iegūt vienmērīgāku un kvalitatīvāku virsmu. Efekts īpaši izpaužas krāsošanas darbos nelabvēlīgos apstākļos (caurvējš, apkures ierīču pielietošana, augsta temperatūra vai zems gaisa mitrums).

TIME+ nemaina krāsas īpašības  (tikai nedaudz samazinās viskozitāte), kas neiespaido klājuma krāsas toni un virsmas spīdumu. TIME+ izmantošanas laikā nav ieteicams atšķaidīt pilnīgi visu krāsu. Šķaidītu krāsu ar līdzekli TIME+ ieteicams izmantot nedēļas laikā.

Uzklāšana

Sastāvu ieteicams pievienot krāsai nelielās porcijās, patstāvīgi apmaisot, daudzumā ne vairāk kā 3% no apjoma (viens līdzekļa iepakojums uz 10L krāsas spaini) un rūpīgi samaisot visu apjoumu.

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

0,3 L uz 9-10 L krāsas

Uzglabāšana

1 gads cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus un taru jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

http://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN