eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 9.04€

Contact Grunt 3 kg

CONTACT GRUNT

ADHĒZIJAS GRUNTS NEUZSŪCOŠĀM VIRSMĀM

 


Pielietošana

Adhēzijas akrila grunts ar minerālpiedevām (kvarca smiltis). Paredzēts blīvu, glancētu, mitru neuzsūcošu virsmu apstrādei (monolītu, betona sienām, griestiem un grīdām, metāla konstrukcijām, ģipškartoniem utt.), starpkārtas izveidošanai pirms ģipša, ģipša kaļķa, kaļķa cementa, apmetuma, kā arī struktūrkrāsu un špakteļu uzklāšanas. Rekomendējas kā līmējoša adhēzijas grunts flīžu seguma apstrādei, pirms atkārtotas virsmas saskares. Līdzeklis var tikt izmantots remontdarbos vecās mājās, kuru sienu krāsošanai izmantotas eļļas un alkīda krāsas.

Īpašības

Speciāls minerālpiedevu sastāvs rada raupju virsmu, pie kuras labi „pielīp” apmetuma un līmējošie maisījumi, struktūrsegumi. Grunts saglabā materiāla ūdens tvaiku caurlaidību. Šķaidāma ar ūdeni.

Virsmas sagatavošana

Gruntējamai virsmai jābūt sausai, rūpīgi attīrītai no līmējošā materiāla, putekļiem, netīrumiem, un taukiem traipiem.

Uzklāšana

Pirms lietošanas un darba laikā līdzekli samaisīt. Nepieciešamības gadījumā šķaidīt ar ūdeni (līdz 5%). Uzklāt ar vilnas rullīti vai otu pie temperatūras ne zemāk par 50 C. Neuzklāt sasalušām virsmām. Līdz pilnai grunts izžūšanai sekot līdz, lai temperatūra nebūtu zemāka par norādīto. Apmetumu uzklāt pēc pilnas grunts nožūšanas. Pēc grunts un pirms apmetuma uzklāšanas nepieļaut putekļu nokļūšanu uz apstrādājamās virsmas.

Darba instrumenti

Ota, rullītis. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 50 C

Saistviela

Kopolimērs

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 5%

Patēriņš

150-350 g/m2

Žūšanas laiks

12-24 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 1,4 kg / l

Sausais atlikums

~55%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus un taru jāutilizē, kā sadzīves atkritumi. Satur biocīdus mazāk kā 0,02%.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN