eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 4.00€

Biotol Spray 0.5 L

BIOTOL-SPRAY

LĪDZEKLIS PRET PELĒJUMU

                                                                                             

·        GATAVS LIETOŠANAI – SPRAY

·        IEKŠDARBIEM UN ĀRDARBIEM

Pielietošana

Gatavs lietošanai efektīvs līdzeklis gan mikrofloras iznīcināšanai, gan profilaksei (pelējums, sūnas, ķērpji un aļģes) krāsotām, akmens, betona, koka un citām virsmām, kā iekšdarbos, tā arī ārdarbos. Līdzeklis nesatur dzīvsudrabu un citus smagos metālus, gandrīz bez smaržas. Virsmu apstrādāšanai telpās ar paaugstinātu mitrumu: vannas istabas, virtuves, veļas mazgātuves utt. Var izmantot arī tādu vietu kā ārsienas un logu rāmji, dzegas, balkoni, žogi, bruģis, šīfera un dakstiņu jumti utt. kopšanai un atjaunošanai.

Virsmas sagatavošana

Virsmas, kuras ir bagātīgi klātas ar mikrofloras augiem, traucē dezinfekcējošā līdzekļa iekļūšanu virsmā, pirms apstrādes ieteicams uzmanīgi notīrīt ar skrāpi, birsti u.c., tādejādi nepieļaujot inficēšanās iespēju neskartajās virsmas vietās.

Uzklāšana

Līdzekli bagātīgi izsmidzināt ar mikroorganismiem bojātās vietas uz virsmas. Uzklājot līdzekli jāuzmanās no tā nokļūšanas uz apkārtējiem priekšmetiem. Ja blakus atrodas augi, tos ieteicams aizklāt ar plēvi. Pēc 1-2 dienas (pēc infekcijas krāsas maiņas) virsmu rūpīgi notīrīt ar skrāpi, cietu birsti vai sūkli. Profilaksei atkārtota piesārrņojuma gadījumā virsmu pēc mehāniskās attīrīšanas apstrādāt ar līdzekli Biotol-Spray vēlreiz. Pirms krāsošanas vai špaktelēšanas virsmai jābūt žāvētai ne mazāk kā diennakti normālos apstākļos.

Darba temepratūra

Virs 50 C. Ārdarbos izvairīties no lietaina un miglas laika.

Saistviela

Benzalkolija hlorīds.

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

0,5 L iepakojums pietiekams, lai apstrādātu 2-4 m2

Blīvums

~ 1 kg/l

Sausais atlikums

~ 5%

Uzglabāšana

1 gads cieši noslēgtā tarā tumšā vietā pie temperatūras 5-300 C. Sargāt no sasalšanas.

Piesardzības pasākumi

Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no tvaiku ieelpošanas. Strādāt labi vēdināmās telpās. Lietošanas laikā ievērot drošības prasības.

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

http://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN