eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 8.54€

Biotol 0.5 L

BIOTOL

LĪDZEKLIS PRET PELĒJUMU- KONCENTRĀTS

 


Pielietošana

Līdzeklis, lai iznīcinātu un novērstu mikrofloru uz akmens, betona, apmetuma, ķieģeļu un citām virsmām, kā arī krāsotām flīzēm un koka virsmām gan iekšdarbos, gan arī ārdarbos. Piemērots telpām, kas pakļautas bioloģiskiem netīrumiem vai ar paaugstinātu mitrumu, tādās kā vannasistaba, virtuve, veļas mazgātuve, kā arī tādās vietās kā ārsienas un logu rāmji, dzegas, balkoni, žogi, bruģis, šīfera un dakstiņu jumti utt. Līdzekli var piemērot dezinfekcijai un higiēnas uzturēšanai telpās un sabiedriskās vietās.

Īpašības

Efektīvs pret pelējumu, sūnām un ķērpi, arī kā dezinfekcējošs antibakteriāls līdzeklis. Līdzeklis nesatur dzīvsudrabu un citus smagos metālus, piemīt vāja smarža.

Virsmas sagatavošana

Virsmai jābūt rūpīgi mehāniski attīrītai  no mikrofloras, lobošā materiāla, netīrumiem un putekļiem. Nepieciešamības gadījumā var izmantot mazgāšanu zem spiediena.

Uzklāšana

Koncentrāts ir šķaidāms ar ūdeni attiecībā 1:10. Sastāvu bagātīgi, līdz slapjas kārtas veidošanās, uzklāt uz virsmas ar mīkstu otu vai sūkli, uz lielām virsmām – ar smidzinātāju. Sastāvs uzklājams dažās reizēs (‘’mitrs uz mitra’’), sekojot vienai aiz otras. Vertikālām virsmām, lai izvairītos no sastāva pilēšanas, to ieteicams uzklāt sākot no lejas uz augšu, labi sadalot pa virsmu. Virsmām, kuras spēcīgi cietušas no mikrofolas, procedūru atkārtot pēc 10-15 minūtēm. Tālāko virsmas apstrādi (gruntēšanu un krāsošanu ar ūdens bāzes sastāva krāsām) veikt pēc sastāva pilnīgas izžūšanas.

Darba instrumenti

Mīksta ota, sūklis, lilām virsmām – smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 50 C

Saistviela

Četrkārtēji amonija savienojumi, alkīdimetīlbenzilamona hlorīds.

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

~12-25 m2/ l

Žūšanas laiks

Otrajai kārtai – 1-2 stundas, pilnīga izžūšana – 4 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 1.005 ± 0.005 g / cm2

pH

4.0-4.5

Uzglabāšana

1,5 gadi cieši noslēgtā tarā tumšā vietā pie temperatūras 5-300 C. Sargāt no sasalšanas.

Piesardzības pasākumi

Xi, kairinošs. N- bīstams apkārtējai videi. Nokļūstot uz ādas var izraisīt jūtīgumu (alerģiju). Ļoti indīgs ūdens organismiem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas. Nēsāt piemērotus aizsargcimndus. Norīšanas gadījumā nekavējoties doties pie ārsta uzrādot taru vai etiķeti. Ķimikātu un taru utilizēt kā kaitīgos atkritumus. Nepieļaut ķimikāta nokļūšanu apkārtējā vidē. Izmantošanas gadījumā ievērot drošības prasības, pirms lietošanas iepazīties ar instrukciju.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN