eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 7.04€

Aquastop Bio 3 L

AQUASTOP BIO

DEZINFEKCĒJOŠA GRUNTS

                                                                                      

·        DZIĻAS IESŪKŠANĀS GRUNTS

·        NOVĒRŠ PELĒJUMA PARĀDĪŠANOS

Pielietošana

Akrila sastāvs porainu, nevienmērīgi uzsūcošu un putekļainu virsmu gruntēšanai pirms krāsošanas ar lateksa krāsām, saskares ar flīzēm, tapetēm un apmetumu telpās, kas pastāvīgi vai periodiski pakļautas mitruma iedarbībai (virtuves, veļas mazgātuves, vannas un dušas istabas, noliktavas, pagrabi u.c.). Apstrādājamās virsmas: ģipškartona plāksnes, betons, gāzbetons, apmetums, ķieģelis, kokskaidu plāksnes, akmens.

Īpašības

Dezinficē un dziļi iesūcas pamatā. Novērš pelējuma rašanos. Samazina virsmas porainību un izlīdzina tās uzsūkšanas spējas. Uzlabo apdares materiālu saķeri ar pamatu. Palielina virsmas izturību, samazina putekļu rašanos. Neietekmē ūdens tvaiku caurlaidību. Piemīt nenozīmīga smarža.

Virsmas sagatavošana

Virsmu attīrīt no trausla virsējā slāņa, netīrumiem un taukiem. Ar sēnīti, pelējumu u.c. inficētās vietas attīrīšanai izmantot līdzekli BIOTOL, attiecīgi pēc lietošanas instrukcijas.

Uzklāšana

Sastāvu samaisīt un uzklāt uz virsmas ar otu, rullīti vai smidzinātāju 1-2 kārtās. Spēcīgi uzsūcošu virsmu gadījumā rekomendējas uzklāšana līdz piesātinājumam. Sastāvs ir gatavs lietošanai, tomēr nepieciešmaības gadījumā to ir iespējams atšķaidīt ar ūdeni attiecībā 1:2 atkarībā no virsmas rakstura un porainības. Apstrādātā virsma tālākai apstrādei gatava pēc 4-6 stundām temperatūras 200  C.

Darba instrumenti

Ota, rullītis, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

10-15 m2/l, atkarībā no virsmas porainības.

Žūšanas laiks

4-6 stundas pie temperatūras 200 C un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 1,0 kg / l

Sausais atlikums

~10%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus un taru jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.

Darba drošība

Xi, kairinošs. Nokļūstot uz ādas var izraisīt jūtīgumu (alerģiju). Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas. Nēsāt piemērotus aizsargcimndus. Norīšanas gadījumā nekavējoties doties pie ārsta uzrādot taru vai etiķeti. Ķimikātu un taru utilizēt kā sadzīves atkritumus. Satur biocīdus mazāk par 0,02%. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 30 g/L (2010)

Max saturs                                  30 g/L

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN