eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 18.64€

Marine Lakk 40 2.4 L

MARINE LAKK 40

LAKA JAHTĀM

 


Pielietošana

Koka laivām un jahtām. Der arī logu rāmju, durvju, grīdu un citu koka virsmu lakošanai.

Īpašības

Ilgnoturīga uretānalkīda laka. Laka satur UV filtru, kas novērš koksnes dzeltēšanu tiešo saules staru ietekmē. Laka veido pārklājumu, kas ir noturīgs pret ūdens un sadzīves ķīmiju iedarbību.

Matējuma pakāpe

Pusmatēta

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (virsmas mitrums zemāks par 20%). Virsmu attīrīt no putekļiem, netīrumiem un taukiem. Jaunu cieta koka virsmu (ozols, dižskābardis) noslaucīt ar vaitspirtu. Agrāk lakotas virsmas attīrīt no lobošās lakas, noslīpēt līdz matējumam, atklātās virsmas nogruntēt ar lakas un vaitspirta maisījumu attiecībā 5:1. Virsmas, kuras pakļautas atmosfēras ietekmei, apstrādāt ar līdzekli AURA BIOSTOP un nogruntēt ar šķaidītu laku.

Uzklāšana

Pirms izmantošanas laku rūpīgi samaisīt. Laku uzklāt uz virsmas plānās kārtās 2-3 reizes. Starp lakas uzklāšanas reizēm rekomendējas viegla virsmas slīpēšana. Tonētu laku ieteicams izmantot tikai pirmajā uzklāšanas reizē.

Darba instrumenti

Ota, lakas lāpstiņa, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar vaitspirtu.

Darba temepratūra

Ne zemāk kā 50 C, gaisa mitrums zemāks par 80%.

Saistviela

Uretānalkīds

Šķīdinātājs

Vaitspirts

Patēriņš

12-14 m2/ l

Žūšanas laiks

No putekļiem – 4 stundas, pilna izžūšana – 18 stundas stundas pie temperatūras 200 un gaisa mitruma 50%. Atkārtotai lakošanai virsmu noslīpēt un veikt pēc diennakts. Izturību pret berzi virsma iegūst pēc 2 nedēļām.

Blīvums

~ 0,9 kg / l

Sausais atlikums

~5%

Uzglabāšana

5 gadi ciešī slēgtā tarā vēsā vietā.

Tonēšana

ESKAROKOLOR sistēma.

Darba drošība

Piesardzības pasākumi. Satur hidrogenizētu smagās rūpniecības benzīnšķīdinātāju, kobalta karboksilātu un metiletilketoksīmu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Ugunsnedrošš. Atkārtota iedarbība var izraisīt ādas sausumu un sasprēgāšanu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no tvaiku ieelpošanas un līdzekļa nokļūšanas uz ādas. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera vai putu un oglekļa dioksīda ugunsdzēšamos aparātus. Neizmantot ūdeni.  Norīšanas gadījumā nekavējoties vērsties pie ārsta, uzrādot taru vai produkta etiķeti. Strādāt labi vēdināmās telpās. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a)  600 g/L (2007)

500g/L (2010)

Max saturs                                 500 g/L

 

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN