eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 14.23€

Granit Lakk 2.4 L

GRANIT LAKK

PUSMATĒTA LAKA AKMEŅIEM

                                                                                    

·        RADA „MITRA AKMENS” EFEKTU

 

Pielietošana

Ūdenī šķīstoša pusmatēta akrila laka pret nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmi, nodilumizturubības palielināšanai un dažādu minerālu virsmu dekorēšanai. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Laka nav paredzēta horizontālām virsmām ārdarbos, tāpat glazētām un pulētām virsmām. Nelietot uz ķieģeļiem ar „uzziedēšanas” problēmām. Nelietot uz fasādēm hidroizolācijas pārkāpuma gadījumā starp pamatiem un sienu.

Īpašības

Piemīt izturība pret klimatisko faktoru darbību. Satur vasku, kas paaugstina ūdens atgrušanas īpašības un nodrošina vieglu mitro tīrīšanu, tāpat satur UV filtru, kas pasargā virsmu no izbalēšanas. Izceļ faktūru un krāsu piesātinājumu apstrādātai virsmai, piedod „mitra akmens” efektu. Apstrādātās virsmas mazgāšanai izmantot ūdeni, nepieciešamības gadījumā neitrālus un vieglus mazgāšanas līdzkeļus. Nelietit abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, kā arī cietus sūkļus un birstes. Stipra beršana var virsmu padarīt spīdīgu. Segums iegūst galīgo nodilumizturību apmēram pēc 4 nedēļām.

Matējuma pakāpe

Pusmatēta. „Mitra akmens” efekts.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt spēcīgai, sausai un  rūpīgi attīrītai no pelējuma, smiltīm, putekļiem, netīrumiem, eļļas un taukiem. Agrāk krāsotu virsmu attīrīt no vecās lobošās lakas kārtas, noslīpēt ar smilšpapīru un nomazgāt ar ūdeni. Ar pelējumu vai sūnu cietušās vietas rūpīgi, mehāniski attīrīt ar līdzekli BIOTOL vai BIOTOL Spray, nomazgāt ar ūdeni un nosusināt.

Uzklāšana

Pirms izmantošanas laku rūpīgi samaisīt, kā arī pārmaisīt uzklāšanas laikā, vienmērīgai matējošo piedevu sadalei. Pēc nepieciešamības atšķaidīt. Lai iegūtu „mitrā akmens” efektu, mēreni uzsūcošai virsmai pietiek ar vienu lakas kārtu. Apstrādājot porainas virsmas, pēc 1-2 stundām uzklāt otru lakas kārtu. Akmens virsmas, kas pakļautas spēcīgai atmosfēras ietekmei vai intensīvai mehāniskai slodzei, ieteicams ar laku apstrādāt katru gadu.

Darba instrumenti

Ota, rullītis. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C, gaisa mitrums zemāks par 80%.

Saistviela

Akrilāts

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 25%.

Patēriņš

8-12 m2/ l

Žūšanas laiks

Otrās kārtas uzklāšanai 1-2 stundas, pilna izžūšana 2-4 stundas pie temperatūras 200 un gaisa mitruma 80%.

Blīvums

~ 1 kg / l

Sausais atlikums

~25%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 130 g/L (2010)

Max saturs                                 10 g/L

 

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN