eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 15.94€

Kabinet 70 2.4 L

KABINET 70

LAKA INTERJĒRAM

 


Pielietošana

Gaismas izturīga akrila laka koka apdares virsmu (sienas un griestu paneļu, sijas, durvju, grīdlīstu, mēbeļu detaļu u.c.) lakošanai telpās. Laku var izmantot, betona, ķieģeļu, apmestām akmens bāzes, tāpat agrāk krāsotām vai ar tapetēm aplīmētām virsmām, lai piešķirtu tām ūdens un nodilumizturību. Laka nav piemērota tvaika istabām, grīdām un virsmām, kas pakļautas spēcīgam mehāniskam nodilumam. Tonējama pēc ESKAROCOLOR sistēmas (TROX krāsu kartes).

Īpašības

Laka satur UV filtru, kas novērš, koksnes un vaska aptumšošanos, palielina ūdens atgrūšanas īpašības pārklājumam. Šķaidāma ar ūdeni, ātri žūst. Pasargā virsmu no netīrumiem un skrāpējumiem. Var tikt izmantota kā pamats dekoratīvajām piedevām (pigmenti ar zelta efektu, sudraba un bronzas, perlamutra pigmenti utt.).

Matējuma pakāpe

Spīdīga

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai un tīrai. Virsmas mitrums nedrīkst pārsniegt 18%. Jāatbrīvojas no vecās lobošās lakas, virsmu noslīpēt ar smilšpapīru, notīrīt putekļus. Spīdošās virsmas jānoslīpē.

Uzklāšana

Pirms izmantošanas laku rūpīgi samaisīt, tāpat arī maisīt lakošanas laikā, lai nodrošinātu vienmērīgu toņpastu un piedevu sadali. Pēc nepieciešamības pirmajai kārtai laku iespējams šķaidīt ar ūdeni, līdz 10% no apjoma. Lakas uzklāšana tiešos saules staros, caurvējā vai pie paaugstinātas temperatūras var izraisīt virsmas defektu. Laku rekomendējas uzklāt 2-3 kārtās, no virsmas viena gala līdz otram. Pirms nākamās kārtas uzklāšanas virsmu viegli noslīpēt un notīrīt putekļus. Ar tonētu laku lakotas virsmas krāsa būs atkarīga no koka šķirnes un nokrāsas, tāpat no lakas kārtu skaita. Pēdējo kārtu ieteicams uzklāt ar netonētu laku. 

Darba instrumenti

Ota, lakas lāpstiņa. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Ne zemāk kā 100 C, ne augstāk kā 300C, gaisa mitrums zemāks par 80%.

Saistviela

Akrilāts

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 10%

Patēriņš

6-10 m2/ l

Žūšanas laiks

No putekļiem – 0,5 stundas, otrās kārtas uzklāšanai 1-2 stundas pie temperatūras 200 un gaisa mitruma 50%. Pārklājums galīgo cietību iegūst aptuveni pēc trīs nedēļām.

Blīvums

~ 1 kg / l

Sausais atlikums

~30%

Uzglabāšana

3 gadi no izgatavošanas datuma oriģinālajā tarā, pie temperatūras ne zemākas kā 50C, ne augstākas kā 350C. Sargāt no sasalšanas

Tonēšana

ESKAROKOLOR sistēma (TROX krāsu kartes).

Darba drošība

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 130 g/L (2010)

Max saturs                                      130 g/L

 

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN