eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 10.81€

Aura Fasad Fort 2.25 L

AURA FORT

KRĀSA FASĀDĒM

                                                                                            

● NOTURĪGA PRET ATMOSFĒRAS IEDARBĪBU

Pielietošana

Fasādes krāsa paredzēta izturīga betona, viegla betona, apmestu virsmu, cementa-šķiedru plākšņu un silikātķieģeļu krāsošanai. Izmantojama arī agrāk krāsotu virsmu pārkrāsošanai, dekoratīvā apmetuma krāsošanai, kā arī izmantojuma siltumizolācijas sistēmās. Krāsa nav paredzēta horizontālām virsmām, kuras atrodas ūdens iedarbībā. Izmantojamas arī iekštelpās, lai iegūtu matētu, pret mazgāšanu noturīgu virsmu, ar normālu vai paaugstinātu mitrumu uz ģipškartona, koksnes materiāliem un stiklauduma tapetēm.

Īpašības

Viegli klājas un piemīt laba adhēzija pie virsmas. Veido pret berzi, tvaika caurlaidīgu kārtu.

Virsmas sagatavošana

Pirms krāsošanas virsmu notīrīt no putekļiem, krīta un kaļķa baltumiem, nedrošām špaktelējuma atliekām, eļļas, bituma un citiem netīrumiem. Birstošo apmetumu vai špaketli notīrīt ar metālisku birsti vai špakteļlāpstiņu, un atbrīvot no putekļiem. Eļļas un bituma traipus jānotīra ar tiem paredzētiem līdzekļiem. Defektus jālīdzina ar fasādes špakteli. Pirms krāsošanas virsmu jāgruntē ar akrila grunti no TM Eskaro vai TM Aura. Krāsojot agrāk krāsotas virsmas, uz neliela laukuma ir jāsalīdzina krāsu savstarpējā saderība. Krāsojot ar cementu svaigas apmestas virsmas, ir jāļauj tām izžūt vismaz 3 nedēļas.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt, uzklāt ar rullīti vai smidzinātaju divās kārtās. Otro kārtu uzklāt bez šķaidīšanas. Pie pirmās kārtas šķaidīšanas var piejaukt ūdeni, līdz 5%. Darbus jāveic apkārtējās telpas temperatūrā ne zemākā par +100C un ne lielākā kā +300C. Aizliegts krāsot miglas, lietus vai sarmas laikā.

Darba instrumenti

Rullītis, smidzinātājs - pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Saistviela

 

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 5%

Patēriņš

 

Žūšanas laiks

Pirms otrās kārtas uzklāšanas – 2-4 stundas, pilnīga nožūšana – 6-8 stundas pie temperatūras 200C  un gaisa mitruma 65%. Ja temperatūra ir zemāka – žūšanas laiks paildzinās. Pārklājums iegūst noturību pret mitrumu pēc 2-3 nedēļām.

Uzglabāšana

24 mēneši noslēgtā tarā vēsā vietā.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma TM Aura pigmentu pastas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 40 g/L (2010)

Max saturs                                40 g/L

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

 

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN