eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 21.49€

Bastion 2.7 L

BASTION

AKRILA FASĀDES KRĀSA

 

Pielietošana

Organiski šķaidāma akrila krāsa ārdarbiem. Paredzēta betona, asbecementa, stipra kaļķa cementa apmetuma krāsošanai. Izmanto dzīvojamo, sabiedrisko un rūpniecības ēku, noliktavas telpu, celtniecības konstrukciju krāsošanai.

Īpašības

Krāsa ātri izžūst, nodrošina labu aizsardzību pret ūdeni un agresīvām gāzēm. Krāsošanu var veikt pat pie temperatūras -50 C apstākļos, kad virsma ir tīra no apledojuma un sniega. Pārklājumam piemīt laba adhēzija, izžūstot veido elpojošu plēvi. Lieliskas hidrofobās īpašības, laba ūdens tvaiku caurlaidība.

Matējuma pakāpe

Dziļi matēta

Virsmas sagatavošana

Krāsojamo virsmu attīrīt no putekļiem, netīrumiem, sāls vai vecās krāsas mehāniskā veidā. Trauslos apmetuma slāņus un betonu ieteicams noņemt, nelīdzenumus un caurumus aizdarīt ar apstrādājamai virsmai atbilstošu līdzekli. Betona un kaļķa-cementa apmetuma virsmas drīkst krāsot ne agrāk kā pēc vienas apkures sezonas.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt. Grunts vietā var izmantot krāsu, atšķīdītu  ar šķīdinātāju WHITE SPIRIT+. Problemātiskas, vāji saistītas virsmas iepriekš rekomendējas apstrādāt ar fasādes krāsas un speciālas akrila gruntskrāsas maisījumu ar attiecību 2:1. Krāsu uzklāt rekomendējas vienu diennakti pēc gruntēšanas 1-2 kārtās. Pie apdares veikšanas, krāsu var atšķaidīt 5-10% ar šķīdinātāju WHITE SPIRIT+. Krāsošanas darbus nav ieteicams veikt slapjā laikā, tāpat zem tiešiem saules stariem.

Darba instrumenti

Ota, rullītis, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar šķīdinātāju WHITE SPIRIT +.

Darba temepratūra

Virs -50 C

Saistviela

Akrila sveķi

Šķīdinātājs

WHITE SPIRIT +

Patēriņš

3-6 m2/ l

Žūšanas laiks

Atkārtotam segumam – 5 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 1,3 kg / l

Sausais atlikums

~65%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā vēsā vietā.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma.

Darba drošība

Satur rūpniecisko benzīna-šķīdinātāju (EEC 265-150-3, EEC 265-182-4). Ugunsnedrošs, bīstams apkārtējai videi. Kaitīgs ūdens organismiem. Izvairīties no tvaiku ieelpošanas. Glabāt bērniem nepieejamās vietās. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera, putu un oglekļa dioksīda ugunsdzēšamos aparātus. Neizmantot ūdeni.  Norīšanas gadījumā nekavējoties vērsties pie ārsta, uzrādot taru vai produkta etiķeti.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

 

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN