eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 7.26€

Sokkel 0.95 L

SOKKEL

KRĀSA PAMATIEM

 

Pielietošana

Matēta akrila krāsa betona pamatu krāsošanai, kā arī pamata bloku krāsošanai.

Īpašības

Labi aizsargā virsmu no lietus un citas ūdens iedarbības. Satur efektīvo biocīdu, kas aiztur aļģu un sūnu veidošanos uz virsmas. Krāsa satur vasku, kas ļauj virsmu viegli attīrīt no netīrumiem.

Matējuma pakāpe

Matēta

Virsmas sagatavošana

Pamatus attīrīt no netīrumiem, gruvešiem, iespējama pelējuma un nomazgāt ar ūdeni. Loboša veca krāsa, trausli betona slāņi ir jānoņem. Dzelzs pamatiem pēc veidņu noņemšanas jābūt mehāniski apstrādātiem, lai piedotu tiem raupjumu un noņemtu cementu. Metāliskas detaļas un armatūru, attīrīt un aizsargāt no rūsas ar pretkorozijas grunti REMIX KRUNT. Izciļņus un gropes aizdarīt ar piemērotu virsmus sastāvu. Mazas plaisas un nevienmērības iespējams špaktelēt ar špakteli FACE FILLER. Jaunas betona virsmas ieteicams krāsot ne ātrāk kā mēnesi pēc izgatavošanas. Minerālu virsmas krāsot 6 mēnešus pēc uzstādīšanas.

Gruntēšana

Atremontētas betona un agrāk krāsotas virsmas, vienmērīgas absorcijas radīšanai un adhēzijas palielināšanai, ieteicams gruntēt ar AKRIT-F Primer. Lai palielinātu hidrofobu sastāvu un samazinātu virsmas bojāšanās iespēju, tāpat ieteicams virsmu nogruntēt ar AQUASTOP WATERPROOF W.

Uzklāšana

Pirms krāsošanas, krāsu rūpīgi samaisīt. Izvairoties no krāsu atšķirībām, krāsojot cietu virsmu, ieteicams nepeiciešamo krāsas daudzumu sagatavot vienā traukā. Otro kārtu krāsot ar otu, rullīti vai smidzinātāju (uzgalis 0,023-0,027’’). Krāsu var izmantot grunts vietā, atšķaidot to ar ūdeni 10-15% no apjoma. Apdares slāni uzklāj neatšķaidītu.

Darba instrumenti

Ota, rullītis, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Uzklāšanas noteikumi

Krāsojamai virsmai jābūt tīrai un sausai. Gaisa temperatūra ne mazāk kā +50 C, gaisa mitrums zemāks par 80%. Krāsošanas laikā izvairīties no spilgti saulainiem un lietainiem laika apstākļiem.

Saistviela

Akrilāts

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

4-7 m2/ l, atkarīgs no raupjuma un pamatnes absorbcijas

Žūšanas laiks

No putekļiem – 0,5-2 stundas, atkārtotai krāsošanai – 6 -12 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 80%.

Blīvums

~ 1,3 kg / l

Sausais atlikums

~57%

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

Ūdens bāzes krāsu pastas, ESKAROCOLOR sistēma.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi. Satur biocīdus, mazāk kā 0,02%.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a)  150 g/L (2007)

130 g/L (2010)

Max saturs                                4 g/L

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

 

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN