eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 18.78€

Veranda 2.85 L

VERANDA

EĻĻAS-AKRILA KRĀSA KOKAM

 


Pielietošana

Pusmatēta pret atmosfēras iedarbības eļļas-akrila krāsa koka virsmu krāsošanai ārdarbos. Pielietošana: jaunu vai agrāk krāsotu koka sienu, apšuvumu dēļu, sētu utt. krāsošanai.

Īpašības

Krāsa satur vielas, kuras teicami aizsargā koksni no kaitīgās atmosfēras iedarbības.

Matējuma pakāpe

Pusmatēta (25)

Virsmas sagatavošana

Nekrāsota virsma. Notīrīt no putekļiem, netīrumiem, zāģu skaidām. Vieta, kuru skāris pelējums, notīrīt un apstrādāt ar līdzekli BIOTOL, noskalot ar ūdeni un izžāvēt. Visu krāsojamo virsmu pārklāt ar līdzekli AURA BIOTOL. Zaru vietas no sveķu traipiem attīrīt un apstrādāt ar  laku OKSAKRUNT. Metāliskas detaļas attīrīt no rūsas un nogruntēt ar metāla krāsu ACCORD KRUNT. Gludi ēvelētas virsmas, uzlabojot pārklājuma adhēziju, nogrunēt ar krāsu VERANDA PRIMER. Iepriekš krāsotas virsmas. Attīrīt no virsmas lobošos krāsu. Stipri netīru virsmu ieteicams nomazgāt ar 3-5% sodas šķīdumu. Vieta, kuru skāris pelējums, notīrīt un apstrādāt ar līdzekli BIOTOL OPTIMA, noskalot ar ūdeni un izžāvēt. Vecus sapujušus dēļus nomainīt uz jauniem. Metāla virsmas attīrīt no rūsas un nogruntēt ar metāla krāsu ACCORD KRUNT. Attīrītas tīras koka virsmas pārklāt ar līdzekli PINO PLUS un nogruntēt ar krāsu VERANDA PRIMER. Lūgums ievērot visu augstākminēto līdzekļu lietošanas instrukcijas.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt, nepieciešamības gadījumā šķaidīt ar ūdeni (ne vairāk kā 5% pēc apjoma). Uzklāt 1-2 kārtas ar otu, rullīti vai smidzinātāju (uzgaļa garums 0,018 – 0,023’’). Īpaši uzmanīgi gruntēt un krāsot dēļu galus. Ar tonētu krāsu krāsojot lielu virsmu, to vēlams samaisīt vienā traukā.

Darba instrumenti

Rullītis, ota, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Uzklāšanas noteikumi

Krāsojamai virsmai jābūt tīrai un sausai (mitrums ne vairāk kā 20%), gaisa temperatūra virs +50 C un gaisa mitrums zemāks par 80%. Izvairīties no krāsošanas augstā gaisa temperatūrā, pie tiešiem saules stariem, tāpat lietus un miglas laikā.

Saistviela

Akrilāts, modificēta eļļa

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 5%

Patēriņš

Zāgēts materiāls 4-6 m2/ l, ēvelēts materiāls 8 -10 m2/ l

Žūšanas laiks

Otrās kārtas uzklāšanai – ne mazāk kā 3 stundas, pilnīga izžūšana - 10 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 80%.

Blīvums

~ 1,3 kg / l

Sausais atlikums

~55%

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma

Piesardzības pasākumi

Xi, kairinošs. Nokļūstot uz ādas var izraisīt alerģiju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nēsāt piemērotus aizsargcimdus. Norīšanas gadījumā nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot taru vai produkta etiķeti. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN