eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 20.63€

RK - Peltipesu 3 L

RK PELTIPESU

METĀLA UN CINKOTU VIRSMU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS

 


Pielietošana

Jaunām vai agrāk krāsotām cinkotām un tērauda virsmām, jumtiem, karnīzēm, ūdens notekcaurulēm u.tml.

Īpašības

Koncentrēts sārmains mazgāšanas līdzeklis āra darbiem. Paredzēts metāla un cinkotu virsmu attīrīšanai un attaukošanai pirms gruntēšanas un krāsošanas.

Virsmas sagatavošana

Lai notīrītu no virsmas korozijas produktus un veco, atslāņojušos pārklājumu, vēlams veikt apstrādi ar strūklu (līdz pakāpei ne mazākai par Sa2 pēc ISO 8501-1) vai rūpīgi veikt attīrīšanu ar roku vai mehānisku instrumentu.

Uzklāšana

Peltipesu līdzekli atšķaidīt ar ūdeni attiecībā 1:4 un klāt uz virsmas ar birsti, ievērojot piesardzības pasākumus. Silts ūdens (300 -400 ) atvieglo apstrādi.

Krāsošanas noteikumi

Minimālā temperatūra krāsošanas un žūšanas laikā ir +10ºC. Relatīvais gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 80%. Krāsojamajai virsmai ir jābūt pilnīgi sausai. Krāsas žūšanas laikā jāizvairās no mitruma nokļūšanas uz krāsotās virsmas- nekrāsot lietus vai miglainā laikā. Nav ieteicams apstrādāt virsmas, kuru temperatūra pārsniedz +50ºC.

Darba instrumenti

Birste. Peltipesu no darba instrumentiem nomazgā gan ūdens, gan organiski šķīdināmu krāsu. Pēc Peltipesu lietošanas otiņas kļūst mīkstas un elastīgas.

Darba nosacījumi

Minimālajai temperatūrai virsmas apstrādes laikā jābūt +100 C. Nav ieteicams apstrādāt virsmas, kuru temperatūra pārsniedz +500 C.

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

30 - 50 m2/ l

pH

12

Uzglabāšana

2 gadi vēsā vietā, cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

Nav tonējama. Standarta toņi: sarkans, pelēks.

Piesardzības pasākumi

Xi, kairinošs. Satur kālija hidroksīdu, butildiglikolu. Kairina acis un ādu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas, iekļūšanas gadījumā acīs uzreiz izskalot ar lielu ūdens daudzumu un vērsties pie ārsta. Nesāt piemērotu aizsargtērpu, cimdus un acu un sejas aizsargu. Norīšanas gadījumā nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot taru vai produkta etiķeti.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN