eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 96.76€

RITARI 9 L

RITARI

PRETKOROZIJAS GRUNTĒJUMA KRĀSA

 


  • PIEEJAMIE TOŅI– SARKANS, PELĒKS
  • EFEKTĪVA CINKOTĀM UN TĒRAUDA VIRSMĀM
  • ŠĶAIDĀMA AR ŪDENI, ĀTRI ŽŪST
  • DROŠI PASARGĀ NO KOROZIJAS
  • NESATUR SMAGOS METĀLUS

Pielietošana

Cinkotas, alumīnija un tērauda virsmas: plākšņu segumi, metāla dakstiņi, ūdens notekcaurules, kondicionētāji, rezervuāri, kāpnes, karnīzes, utt. Lieto arī agrāk krāsotām tērauda virsmām.

Īpašības

Ātri žūstoša akrilāta pretkorozijas gruntēšanas krāsa, šķaidāma ar ūdeni. Izmanto kā grunti pirms gala apstrādes krāsas RK Peltikattomaali ТМ Joulemaalit uzklāšanas Krāsas sastāvā ir efektīvi pretkorozijas pigmenti un vielas, kas aizkavē zemplēves korozijas veidošanos. Nesatur hromātus un svina pigmentus

Virsmas sagatavošana

No krāsojamās virsmas atdalīt mehāniskos netīrumus, sāļus, eļļas. Lai notīrītu korozijas produktus un veco, atslāņojušos pārklājumu, vēlams veikt apstrādi ar strūklu (līdz pakāpei, ne mazākai par Sa2 pēc ISO 8501-1) vai rūpīgi veikt attīrīšanu ar rokas vai mehānisku instrumentu. Attīrīšanai no vecās krāsas iesakām lietot OPS ТМ Eskaro. Tieši pirms krāsošanas attīrīt virsmu ar suku, izmantojot mazgāšanas līdzekli RK Peltipesu ТМ Joulemaalit. Pēc tam rūpīgi nomazgāt ar ūdeni un ļaut pilnībā nožūt.

Uzklāšana

Pirms lietošanas krāsu rūpīgi samaisīt. Uzklāt ar otu vai pulverizatoru 1... 2 kārtās. Pulverizatoram piemērotas augstspiediena sprauslas– 0,015" ...  0.019". Krāsojot ar pulverizatoru, atšķaidīt krāsu ar ūdeni 5-10%, līdz darba konsistencei.

Krāsošanas noteikumi

Minimālā temperatūra krāsošanas un žūšanas laikā ir +10ºC. Relatīvais gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 80%. Krāsojamajai virsmai ir jābūt pilnīgi sausai. Krāsas žūšanas laikā jāizvairās no mitruma nokļūšanas uz krāsotās virsmas- nekrāsot lietus vai miglainā laikā. Nav ieteicams apstrādāt virsmas, kuru temperatūra pārsniedz +50ºC.

Darba instrumenti

Ota, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

Mitras kārtas biezums

Sausas kārtas biezums

Patēriņš m2/ l

100

40

10

150

60

7

 

Žūšanas laiks

20оС temperatūrā, putekļu sauss 1 stundas, otrās kārtas klāšanai 2 - 24 stundas.

Uzglabāšana

2 gadi vēsā vietā, cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

Nav tonējama. Standarta toņi: sarkans, pelēks.

Piesardzības pasākumi

N – videi bīstams, satur cinka fosfātu. Toksisks ūdens organismiem, var radīt ilglaicīgu negatīvu ietekmi ūdens videi. Glabāt bērniem nepieejamā vietā, izvairīties no tvaiku ieelpošanas. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. 

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 140 g/L (2010)

Max saturs                                <140 g/L

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN