eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 96.76€

RK - Peltikattomalli 9 L

RK PELTIKATTOMAALI                                         

AKRILA KRĀSA METĀLA UN CINKOTIEM JUMTIEM

 

  • PIEEJAMIE TOŅI – BALTS, VECS KAPARS, ĶIEĢEĻU SARKANS, MELNS, TUMŠI ZAĻŠ, TUMŠI PELĒKS
  • ŠĶAIDĀMA AR ŪDENI, ĀTRI ŽŪST
  • SATUR PRETKOROZIJAS PIEDEVAS
  • VEIDO ELASTĪGU NODILUMIZTURĪGU PĀRKLĀJUMU
  • NOTURĪGA PRET LAIKA APSTĀKĻU IETEKMI

Pielietošana

Jaunām un agrāk krāsotām cinkotām, alumīnija un tērauda virsmām: plākšņu segumi, metāla dakstiņi, ūdens notekcaurules, kondicionētāji, rezervuāri, kāpnes, karnīzes, utt. 

Īpašības

Matēta akrila krāsa ar pretkorozijas piedevām metāla un cinkotiem jumtiem. Krāsas sastāvā ir efektīvi pretkorozijas pigmenti un vielas, kas aizkavē zemplēves korozijas veidošanos. Nesatur hromātus un svina pigmentus.
Krāsa ir viegli uzklājama, žūstot veido vienmērīgu, izturīgu plēvi bez plaisām. Augsta segtspēja un gaismas izturība. Lieliska ūdens izturība un atmosfērizturība. Krāsa nodrošina ilgstošu virsmas aizsardzību pret nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmi: mitrumu, sauli, lietu utt. Ērta darbā, ir ūdeni atgrūdošas (hidrofobas) īpašības un ir lieliska saķere (adhēzija) ar krāsojamo virsmu.

Matējuma pakāpe

Matēta

Virsmas sagatavošana

Nekrāsota virsma: cinkotu plākšņu metālu neapstrādā un nesargā no dabas apstākļu ietekmes vismaz gadu. Krāsojot jaunu virsmu, kura iepriekš nav tikusi apstrādāta, to nepieciešams rūpīgi nomazgāt ar mazgāšanas līdzekli RK Peltipesu, izmantojot birsti. Virsma rūpīgi jānoskalo ar ūdeni un jāļauj izžūt. Virsmu 1-2 kārtās jānogruntē ar pretkorozijas krāsu RITARI. Agrāk krāsota virsma: attīrīt virsmu no atslāņojušās krāsas ar OPS ТМ Eskaro un apstrādāt ar mazgājošu līdzekli RK Peltipesu ТМ Joulemaalit. Rūpīgi attīrīt virsmu no rūsas un bojātos laukumus nogruntēt ar pretkorozijas krāsu Ritari ТМ Joulemaalit 1-2 kārtās.

Uzklāšana

Pirms lietošanas krāsu rūpīgi samaisīt. Uzklāt ar otu, rullīti vai pulverizatoru 2 kārtās. Ja krāsa tiek uzklāta ar rullīti, iesakām kārtu izlīdzināt ar otu. Pulverizatoram piemērotas augstspiediena sprauslas– 0.019" ...  0.021". Krāsojot ar pulverizatoru, atšķaidīt krāsu ar ūdeni 5%, līdz darba konsistencei.

Krāsošanas noteikumi

Krāsojamajai virsmai ir jābūt pilnīgi sausai. Minimālā temperatūra krāsošanas un žūšanas laikā ir +10ºC. Relatīvais gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 80%. Krāsas žūšanas laikā jāizvairās no mitruma nokļūšanas uz krāsotās virsmas - nekrāsot lietus vai miglainā laikā. Nav ieteicams apstrādāt virsmas, kuru temperatūra pārsniedz +50ºC.

Darba instrumenti

Ota, rullītis, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 5%

Patēriņš

~8-10 m2/ l

Žūšanas laiks

20оС temperatūrā, putekļu sauss 2 stundas, gatavs otrās kārtas klāšanai 24 stundas.

Uzglabāšana

2 gadi vēsā vietā, cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma, bāzes A un TR. Nokrāsu var izvēlēties saskaņā ar krāsu karti jumta seguma krāsām.

Piesardzības pasākumi

N – videi bīstams, satur cinka fosfātu. Toksisks ūdens organismiem, var radīt ilglaicīgu negatīvu ietekmi ūdens videi. Glabāt bērniem nepieejamā vietā, izvairīties no tvaiku ieelpošanas. Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. 

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 140 g/L (2010)

Max saturs                                <140 g/L

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN