eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 9.11€

Akzent 0.9 L

AKZENT

ĪPAŠI MITRUMIZTURĪGA AKRILA KRĀSA

 


Pielietošana

Akrila krāsa paredzēta iekšdarbu veikšanai jaunām vai agrāk ar lateksa, alkīda vai eļļas krāsām krāsotām virsām no betona, gāzbetona, ģipškartona plāksnēm, tāpat arī špaktelētām, apmestām un aplīmētām ruļļu apdares materiālu virsmām. Pielietošana: griestiem un sienām telpās ar augstām ekspluatācijas un higiēnas prasībām, tāpat mitrās telpās, kur uz virsmas iespējama mitruma kondensācija (vannas istaba, virtuve, veļas mazgātuve, baseini, ražošanas telpas, slimnīca, skola utt.).

Īpašības

Veido hidrofobu pārklājumu, izturīga pret berzi (1 klase pēc DIN EN13300) un biežu mazgāšanu ar profesionāliem mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļiem. Piemīt laba segtspēja. Satur antibakteriālas un pretpelējuma piedevas.

Matējuma pakāpe

Pusspīdīga

Pielietojums

Krāsojamai virsmai jābūt attīrītai no trausla un loboša materiāla, netīrumiem, taukiem un putekļiem. Izturīgus vecos alkīda substrātus noslīpēt līdz matējumam, putekļus rūpīgi notīrīt. Nevienmērības, plaisas un caurumus aizšpaktelēt. Virsmu nomazgāt ar 2–5% % sodas šķīdumu vai amonjaka šķīdumu saturošiem mazgāšanas līdzekļiem, noskalot ar ūdeni un nosusināt. Nepieciešamības gadījumā izmantot līdzekli pret pelējumu BIOTOL E. Veicot apdari mitrās telpās izmantot, mitrumizturīgo špakteli AQUA FILLER, mitrumizturīgo grunti AQUASTOP.

Uzklāšana

Pirms uzklāšanas krāsu rūpīgi izmaisīt. Tonētu krāsu vēlams izmaisīt vienā tarā. Uzklāt divās kārtās ar rullīti vai smidzinātāju (uzgaļa garums 0,021 – 0,027’’, spiediens 120 - 150). Krāsošanai ar smidzinātāju, krāsu sķīdināt ar ūdeni līdz viskozitātei 5–10%. Krāsošanas laikā censties saglabāt „slapjas malas”, nepieļaujot ātru krāsas izžūšanu.

Darba instrumenti

Rullītis, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Saistviela

Kopolimērs

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

6 - 8 m2/ l

Žūšanas laiks

Otrās kārtas uzklāšanai – 2 – 3 stundām pie temperatūras 200 C un gaisa mitruma 50%. Pārklājums izturību iegūst apmēram pēc 3 – 4 nedēļām.

Nodilumizturība pret mitru tīrīšanu

1 klase pēc DIN EN13300, 200 cikli, < 5 mikroni

Blīvums

~ 1,2 kg / l

Sausais atlikums

~ 45%

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma.

Utilizācija

Satur biocīdus (IPBC, Bronopols), nepārsniedzot 0,2%. Neliet kanalizācijā, ūdenkrātuvēs, uz augsnes. Produkta atlikumus un taru utilizēt kā sadzīves atkritumus.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 100 g/L (2010)

Max saturs                                100 g/L

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN