eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 7.11€

Akrit 7 0.95 L

AKRIT 7

MAZGĀJAMA ZĪDAINI MATĒTA KRĀSA SIENĀM

 


  • TONĒŠANA – VAIRĀK KĀ 10 000 TOŅI
  • IZTUR VAIRĀKKĀRTĒJU MITRU TĪRĪŠANU
  • EKOLOĢISKA

Pielietošana

Krāsa paredzēta sienu un griestu krāsošanai dzīvojamās un biroja telpās, tai skaitā ar paaugstinātu mitrumu un mitru kopšanu nepieciešamās telpās: virtuve, gaiteņi, kāpņu telpas, garāžas u.tml. Pielietojama svaigi vai agrāk krāsotām virsmām no betona, gāzbetona, ģipškartona plāksnēm, gruntētām kokskaidu plāksnēm, kā arī ķieģelētām, špaktelētām, apmestām, kā arī uz citiem krāsotiem apdares materiāliem. Nav pielietojasm grīdas, durvju un mēbeļu krāsošanai.

Īpašības

Krāsu ir viegli uzklāt ar rullīti, darba laikā neizšļakstās. Tas veido ūdensizturīgu pārklājumu, iztur biežu mazgāšanu ar mazgāšanas līdzekļiem. Krāsotās virsmas mazgāšanai izmantot ūdeni, nepieciešamības gadījumā neitrālus un viegli sārmainus mazgāšanas līdzekļus. Nelietot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, kā arī cietus sūkļus un birstes. Spēcīga berze var padarīt virsmu spīdīgu. Virsma galīgo izturību iegūst apmēram pēc 4 nedēļām.  

Matējuma pakāpe

Zīdaini matēta

Pielietojums

Krāsojamai virsmai jābūt pamatīgi notīrītai no loboša materiāla, netīrumiem un putekļiem. Virsmas, agrāk apstrādātās ar emalju vai eļļas krāsām, noslīpēt ar smilšpapīru līdz matējumam. Stipri piesārņotas vai taukainas virsmas nomazgāt ar 3-5% sodas šķīdumu, noskalot ar ūdeni un nosusināt. Plaisas un bedres nošpaktelēt ar piemērotu špakteli (FINE FILLER, AQUA FILLER u.tml.). Bieži pakļautu mitrumā un pelējumā virsmu pirms krāsošanas ir ieteicams apstrādāt ar BIOTOL E. Porainas un putekļainas virsmas apstrādāt ar AQUASTOP.

Uzklāšana

Pirms uzklāšanas krāsu rūpīgi izmaisīt. Pirmās kārtas uzklāšanai krāsu iespējams šķīdināt ar ūdeni līdz 5%. Uzklāt 2 kārtas ar rullīti vai smidzinātāju pie temperatūras 10-250 un gaisa mitruma ne vairāk kā 80%. Krāsošanai nepatīkamos apstākļos (apkures iekārtu izmantošana, augsta temperatūra vai zems gaisa mitrums) ieteicams izmantot līdzekli izžūšanas palēnināšanai TIME +. Bezgaisa izsmidzināšanas uzklāšanai izmantot uzgali 0,021 - 0,027’’.

Darba instrumenti

Rullītis, bezgaisa smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 100 C

Saistviela

Akrils

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 5%

Patēriņš

6-10 m2/ l

Žūšanas laiks

1 – 2 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Nodilumizturība pret mitru tīrīšanu

1 klase DIN EN13300, 200 cikli, < 5 mikroni

Blīvums

~ 1,4 kg / l

Sausais atlikums

~ 55%

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma, ūdens bāzes krāsu pastas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 75 g/L (2007)

30 g/L (2010)

Max saturs                                 30 g/L

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN