eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 7.68€

Matilda 0.95 L

MATTILDA

MATĒTA MAZGĀJAMA KRĀSA IEKŠDARBIEM

 


  • PILNĪGI MATĒTA
  • NOTURĪGA PRET MITRUMU
  • LABA SEDZAMĪBA

Pielietošana

Pret mazgāšanu izturīga pilnīgi matēta akrilāta krāsa iekšdarbiem. Pielietojama svaigi vai agrāk krāsotām lateksa, alkīda vai eļļas krāsu virsmām no betona, gāzbetona, ģipškartona plāksnēm, gruntētām kokskaidu plāksnēm, tāpat ķieģelētām, špaktelētām, apmestām virsmām, kā arī uz citiem krāsotiem apdares materiāliem. Pielietošana: sienas un griesti sausās telpās ar normālām ekspluatācijas prasībām (viesistabas, guļamistabas, bērnu istabas) – tur, kur nepieciešama pilnībā matēta cieta virsma, izturīga pret mitrumu. Neder grīdu, durvju un mēbēļu krāsošanai.

Īpašības

Veido cietu pārklājumu, noturīgu pret mitrumu (1 klase EN 13300). Krāsai piemīt laba sedzamība un tā atšķiras ar ērto uzklāšanu. Satur vasku, piedodot krāsotajai virsmai samtainu efektu. Pārklājumam piemīt laba tvaika caurlaidība. Virsma galīgo izturību iegūst apmēram pēc 4 nedēļām.

Krāsotas virsmas mazgāšanai izmantot ūdeni, nepieciešamības gadījumā neitrālus un viegli sārmainus mazgāšanas līdzekļus. Nelietot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, kā arī cietus sūkļus un birstes. Spēcīga berze var padarīt virsmu spīdīgu.

Matējuma pakāpe

Pilnīgi matēta (4)

Pielietojums

Krāsojamai virsmai jābūt attīrītai no trausla un loboša materiāla, netīrumiem, taukiem un putekļiem. Vecos, cietos alkīda substrātus nobrāzt līdz matējumam, putekļus pamatīgi notīrīt. Virsmu nomazgāt ar 2–5% % sodas šķīdumu vai amonjaka šķīidumu saturošiem mazgāšanas līdzekļiem, noskalot ar ūdeni un nosusināt. Caurumu, plaisu aizpildīšanau un virsmas nolīdzināšanai izmantot piemērotu špakteli (FINE FILLER, AQUA FILLER, FINE-PRO FILLER). Porainu virsmu gruntēšanai izmantot AQUASTOP.

Uzklāšana

Pirms uzklāšanas krāsu rūpīgi izmaisīt. Uzklāt 2 kārtās ar rullīti vai smidzinātāju pie temperatūras 10-200 un gaisa mitruma ne vairāk kā 80%. Krāsošanai nepatīkamos apstākļos (apkures iekārtu izmantošana, augsta temperatūra vai zems gaisa mitrums) ieteicams izmantot līdzekli izžūšanas palēnināšanai TIME PLUS. Bezgaisa izsmidzināšanas uzklāšanai izmantot uzgali 0,017 - 0,021’’. Pieļaujama šķīdināšana ar ūdeni līdz 6%.

Darba instrumenti

Rullītis, smidzinātās. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Uzklāšanas noteikumi

Krāsojamai virsmai jābūt tīrai un sausai, gaisa temeratūra augstāka par 100C un un gaisa mitrums zemāk par 80%.

Saistviela

Akrilāts

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

6-10 m2/ l

Žūšanas laiks

Otrajai kārtai 1 – 2 stundas. Pilnīgai izžūšanai – 8 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 80%.

Blīvums

~ 1,4 kg / l

Sausais atlikums

~ 55%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Tonēšana

Ūdens bāzes krāsu pastas, ESKAROCOLOR sistēma, A bāze.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN