eskaro.1w.lv

eskaro.1w.lv

 


Cena: 10.67€

Titan Lux 7 2.3 L

Titan Lux 7

MAZGĀJAMA ZĪDAINI MATĒTA KRĀSA SIENĀM

 


  • NODILUMIZTURĪGA AKRILĀTA KRĀSA
  • TONĒŠANA – VAIRĀK KĀ 15 000 TOŅI
  • MAZGĀJAMA

Pielietošana

Augstvērtīga, balta, zīdaini matēta akrilāta krāsa sienām. Piemīt laba segtspēja un viegli uzklājās. Ekonomisks patēriņš. Ātri žūst. Pēc izžūšanas krāsa veido vienmērīgu, zīdaini matētu pārklājumu, noturīga pie mazgāšanas. Tonējama. Paredzēta iekštelpās uz jaunām vai agrāk krāsotām ūdens emulsijas krāsām, minerāla pamata – betona, silikātķieģeļiem, apmestām vai aizšpaktelētām virsmām, kā arī ģipškartona, koksnes materiāliem, stikla tapetēm, u.c.

Krāsojamai virsmai jābūt sausai, attīrītai no putekļiem, taukainiem traipiem un citiem netīrumiem. Virsmas, kas agrāk krāsotas ar eļļas krāsām vai emalju, jāatbrīvo no krāsas atlikumiem, izmantojot smilšpapīru un pēc tam notīrot putekļus. Vecos krīta balsinājumus ir jānotīra pilnībā. Nelīdzenumus, bedrītes un plaisas jaizlīdzina ar akrila špakteli. Krāsojamo virsmu rekomendē apstrādāt ar ar TM Aura vai TM Eskaro akrila grunti.

Īpašības

Piemīt augsta adhēzija (pielipšana pie pamata), labi nosedz, ātri žūst, veido virsmu, kas noturīga un droša pret mazgāšanu. Rekomendē priekš griestiem un sienām, dzīvojamo telpu un biroju  iekšpusē. Krāsa ir tvaika caurlaidīga, un netraucē virsmai  dabiski elpot.

Matējuma pakāpe

Zīdaini matēta

Pielietojums

Pirms lietošanas krāsu rūpīgi samaisīt. Uzklāt ar rullīti, otu vai smidzinātaju, divās kārtās. Priekš gruntēšanas krāsu ieteicams atšķaidīt ar ūdeni, ne vairāk, kā 10% pēc apjoma. Otru kārtu uzklāt bez atsķaidīšanas.

Darba instrumenti

Otiņa, rullītis, smidzinātājs

Darba temepratūra

Darbus jāveic pie darba temperatūras, ne zemākas, kā +5 C,  un ne augstākas, kā +30 C. Otru krāsas kārtu uzklāt 2-3 stundas  pēc pirmās kārtas uzklāšanas.

Saistviela

Akrilāts

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 10 %

Patēriņš

~8-12 м²/l  vienai kārtai. Krāsas patēriņš atkarīgs no virsmas tipa un sagatavošanas

Žūšanas laiks

2-3 stundas pie temperatūras +20 °C  un gaisa mitruma 65%. Žūšanas laiks attiecīgi palielinās, ja temperatūra ir zemāka, kā  +20 °C

Nodilumizturība pret mitru tīrīšanu

I klaseDIN EN13300, 200 cikli, <5 mikroni

Blīvums

~ 1,4 kg/l

Sausais atlikums

~55 %

Uzglabāšana

36 mēneši no datuma, kas norādīts uz iepakojuma, pie glabāšanas oriģinālā iepakojumā, vēsā vietā  ( ne zemākā, kā + 5 C, un ne augstākā, kā + 25 C).  Sargāt no sala

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma, ūdens emulsiju toņpastas

Utilizācija

Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (1/a) 75g/L (2007)

                                                        30 g/L (2010)

Max saturs                                      30 g/L

 

 

Ozolu iela 28, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV2167

Tel. (+371 67703038) Fax (+371 67702487) pasutijumi@eskaro.com

https://www.eskaro.com

 

 

Visas preces ir norādītas ar +22% PVN